مگوایر در منچستریونایتد می‌ماند

مدافع انگلیسی شیاطین سرخ در این تابستان از این تیم جدا نخواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

مگوایر در منچستریونایتد می‌ماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هری مگوایر که اخیراً بحث احتمال انتقال او به چلسی در جریان معاوضه با کریستین پولیسیچ مطرح بود، در این تابستان جایی نخواهد رفت و در جمع شیاطین سرخ باقی خواهد ماند. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا اما خبر داد؛ مذاکره‌ای بین دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی برسر مگوایر در جریان نیست و انتظار می‌رود این مدافع انگلیسی این فصل در منچستریونایتد بماند و برای بازپس‌گیری جایگاهش در ترکیب اصلی منچستریونایتد با دیگر مدافعان تیم به رقابت بپردازد. در سوی دیگر هم چلسی همچنان خواهان به خدمت گرفتن وزلی فوفانا مدافع فرانسوی و 21 ساله تیم فوتبال لسترسیتی است.

عملکرد این مدافع انگلیسی در منچستریونایتد با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است و اریک تن‌هاخ پس از استفاده از او در ترکیب اصلی منچستریونایتد در شکست مقابل تیم‌های برایتون و برنتفورد، سرانجام تصمیم گرفت در بازی با لیورپول او را نیمکت‌نشین کند، دیداری که با برتری 2 بر یک شیاطین سرخ همراه شد. به نظر می‌رسد جایگاه ملی‌پوش منچستریونایتد در این تیم به خطر افتاده است و او برای قرار گرفتن مجدد در ترکیب اصلی شیاطین سرخ با بازیکنانی همچون لیساندرو مارتینس و واران رقابت کند.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *