هافبک ناموفق منچسترسیتی راهی بارسلونا می شود؟

کالوین فیلیپس بازیکن ناکام منچسترسیتی ممکن است در کمال تعجب راهی بارسلونا شود! برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی هافبک ناموفق منچسترسیتی راهی بارسلونا می شود

مطابق خبر دیلی میل بازیکن ۲۸ ساله از زمانی که باشگاه دوران نوجوانی خود لیدز یونایتد را در تابستان ۲۰۲۲ ترک کرد، در تیم جدید خود منچسترسیتی برای حضور در ترکیب اصلی تیم مشکل داشت و به همین دلیل فقط ۲۰ بازی را در ترکیب اصلی سیتیزن ها آغاز کرد. فیلیپس در این فصل نیز تلاش خود را در ورزشگاه اتحاد ادامه داد و تنها ۱۰ بازی انجام داد و سپس به صورت قرضی شش ماهه به وستهام پیوست. اما دوران حضور او در استادیوم لندن هم فوق‌العاده سخت بود. اشتباهی که در اولین بازی او مقابل بورنموث تنها سه دقیقه بعد از شروع بازی رخ داد باعث شد او در بازی با ناتینگهام فارست اخراج شود. او سپس در باخت خانگی ۶-۰ چکش ها مقابل آرسنال بسیار عملکرد ضعیفی داشت و همچنین در شکست ۴-۳ مقابل نیوکاسل روی دو گل مقصر بود.

فصل تلخ او باعث شد که فیلیپس نتواند به ترکیب گرت ساوتگیت برای مسابقات جام ملت های اروپا در آلمان در تابستان امسال بپیوندد. اما در کمال تعجب طبق ادعای نشریه اسپورت اسپانیا، بارسلونا امیدوار است که او را جذب کند. اکنون فاش شده است که هافبک دفاعی در ژانویه هم برای پیوستن به بارسلونا باشگاه توافق کرده بود اما به دلیل مشکلات مالی مداوم تیم اسپانیایی، هیچ معامله ای انجام نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *