هنوز احتمال جدایی مدافع راست انگلیسی از منچستریونایتد وجود دارد

آرون ون بیساکا مدافع راست انگلیسی تیم منچستریونایتد در صورتی که پیشنهادی مناسب برایش ارائه شود، شیاطین سرخ را ترک خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی هنوز احتمال جدایی مدافع راست انگلیسی از منچستریونایتد وجود دارد

با توجه به اینکه تنها یک فصل تا پایان قرارداد آرون ون بیساکا با شیاطین سرخ باقی مانده، بنظر می‌رسد دو طرف به توافق نزدیک نیستند و منچستریونایتد با توجه به شرایط موجود در صورتی که پیشنهادی مناسب برای مدافع انگلیسی ارائه شود، تصمیم به فروش او خواهد گرفت.

به‌ گفته‌ی‌ فابریزیو رومانو خبرنگار معتبر ایتالیایی، آرون ون بیساکا همچنان ممکن است در صورت رسیدن پیشنهادی خوب در تابستان امسال منچستریونایتد را ترک کند. رومانو در ادامه گفته است که هنوز تضمینی برای جدایی بازیکن وجود ندارد اما به دلیل اتمام قرارداد او، تیم‌هایی از لیگ برتر انگلیس و سری آ ایتالیا خواهان جذب این مدافع هستند.

این مدافع ۲۶ ساله در فصل گذشته ۳۰ بازی در تمامی رقابت‌ها برای شیاطین سرخ به میدان رفت و آمار ۳ پاس گل را ثبت کرد. آرون ون بیساکا در تابستان ۲۰۱۹ با انتقالی ۵۵ میلیون یورویی از کریستال پالاس به منچستریونایتد پیوست. در حال حاضر ارزش او در بازار حدود ۲۰ میلیون یورو است.

لازم به ذکر است که منچستریونایتد در حال حاضر بر روی انتقال جاراد برنتویت مدافع انگلیسی اورتون کار می‌کند. شیاطین سرخ قصد دارند جذب این مدافع که در لیست نهایی انگلیس برای جام ملت‌های اروپا حضور دارد را هرچه زودتر نهایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *