مرت چنین سیوی کرد: تو اختاپوس هستی یا عنکبوت!

هواداران ترک بعد از سوت پایان بازی سر از پا نمی‌شناختند.برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

مرت چنین سیوی کرد: تو اختاپوس هستی یا عنکبوت!

پیروزی تاریخی ترکیه مقابل اتریش در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴ تنها با درخشش مرت گونوک دروازه‌بان تیم حاصل می‌شد. او با یک استثنایی و معجزه آسا ضربه سر بوامگارتنر در ثانیه‌های پایانی بازی را به کرنر فرستاد.

جالب اینکه توپ برگشتی در شرایطی که گلر تیم اتریش هم خود را به محوطه جریمه بود در سمت راست نصیب یکی از حمله‌وران اتریش شد و در حالی که زمان زیادی هم از وقت اضافه نگذشته بود داور ناگاه سوت پایان را به صدا در آورد تا بازی درست در لحظه حمله آخرین حمله تیم اتریش به پایان برسد و جشنی بزرگ در ورزشگاه لایپزیش و البته کشور ترکیه رقم بخورد.

بازیکنان ترکیه که می‌دانستند دروازه‌بان تیمشان چه سهمی در این پیروزی دارد مثل دوندگان سرعت به سمت دروازه جنوبی ورزشگاه لایپزیش دویده و مرت را در آغوش گرفتند.

ارتوک گزارشگر شبکه تی آر تی در لحظه این سیو با صدای بلند فریاد می‌زد:”تو اختاپوس هستی یا عنکبوت!” او سپس صحبتش را اینطور تمام کرد: تو فوق‌العاده‌ای مرت، تو استثنایی هستی.”

مرت گونوک در مورد این مسابقه گفت: “ممکن است صحبت کردن برایم سخت باشد. پیروزی بسیار خوبی بود. می خواهم از همه کسانی که امیدشان را نسبت به ما حفظ کردند تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *