ستاری: مس کرمان برای من انتخاب سختی نبود دریافتی زیادی در هوادار نداشتیم

مدافع جدید تیم فوتبال مس کرمان از پاسخ مثبت خود به پیشنهاد این باشگاه ابراز رضایت کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ستارمس کرمان برای من انتخاب سختی نبود دریافتی زیادی در هوادار نداشتیم

درباره جدایی‌ اش از هوادار اظهار داشت: خیلی از بازیکنان دوست ندارند هر سال تیم عوض کنند، اما شرایط هوادار به گونه‌ای نبود که در این تیم بمانم. قبل از پایان لیگ با من صحبت‌هایی برای تمدید قرارداد شده بود، اما پس از اتمام مسابقات با هم مذاکره کردیم که از لحاظ مالی با باشگاه به توافق نرسیدم. ما فصل خوبی را در این تیم پشت سر گذاشتیم، اما دریافتی زیادی نداشتیم.

وی درباره عقد قرارداد با باشگاه مس کرمان تصریح کرد: مس کرمان برای من انتخاب سختی نبود، چون مس تیمی شناخته شده و قدیمی است و اهالی فوتبال هم این تیم را به خوبی می‌شناسند. من برای انتخاب مس با برخی دوستان و خانواده‌ام مشورت کردم و پس از صحبت با فرزاد حسین‌خانی (سرمربی مس کرمان) قرارداد بستم. پیشنهادهایی بعد از جدایی از هوادار داشتم، اما خوشحالم که مس را انتخاب کردم.

مدافع جدید مس کرمان در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود به تسنیم یادآور شد: من چهار سال در تهران بازی کردم و با حالا با حضور در مس دوری از خانواده و همسرم برای من دشوار است. با این حال شغل من فوتبال است و باید با این موضوع کنار بیایم. مس قطعاً تیم خوبی در فصل جدید خواهد داشت و قرار است چند بازیکن دیگر به تیم اضافه شوند. امیدواریم فصل خوبی را رقم بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *