مهاجم نیجریه‌ ای ناپولی گزینه بایرن مونیخ برای جایگزینی لواندوفسکی

قهرمان آلمان برای پر کردن جای مهاجم لهستانی‌ اش که ممکن است به زودی راهی بارسلونا شود، یکی از برترین مهاجمان فصل اخیر سری A را در نظر گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

مهاجم نیجریه‌ ای ناپولی گزینه بایرن مونیخ برای جایگزینی لواندوفسکی

باشگاه بایرن مونیخ با وجود موضع سرسختانه‌ای که در مورد فروش روبرت لواندوفسکی در پیش گرفته، احتمال رفتنی شدن این مهاجم لهستانی را هم لحاظ کرده و به همین دلیل گزینه‌های را برای جانشینی برترین گلزنش زیر نظر گرفته است.

طبق گزارش نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا؛ یکی از گزینه‌ های اصلی باشگاه باواریایی ویکتور اوسیمهن، مهاجم نیجریه‌ای تیم ناپولی است اما جذب او برای بایرن مونیخ کمی سخت به نظر می‌رسد. اوسیمهن تا سال 2025 با ناپولی قرارداد دارد و اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی هم به هیچ عنوان قصد فروشش را ندارد، مگر اینکه پیشنهادی با حداقل رقم 110 میلیون یورو دریافت کند که پرداخت چنین رقمی با سیاست‌های مالی باشگاه بایرن مونیخ چندان همخوانی ندارد. با این حال دست به کار شدن قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا چندان هم غیرمحتمل نیست.

بایرن مونیخ انتظار دارد که از فروش لواندوفسکی به بارسلونا 50 میلیون یورو درآمد و از فروش سایر بازیکنانش 20 میلیون یورو درآمد کسب کند. از این رو دو سوم بودجه لازم برای خرید اوسیمهن فراهم خواهد شد.

موردی که سبب شده بایرن مونیخ به خرید اوسیمهن فکر کند، تجربه این بازیکن نیجریه‌ای از بازی در بوندس‌لیگاست چرا که او در فصل 18-2017 برای تیم بوندس‌لیگا بازی می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *