سرمربی بلژیک دلیل دعوت نکردن گلر رئال مادرید را بیان کرد

تدسکو، سرمربی تیم ملی بلژیک در آخرین مصاحبه خود دلیل دعوت نکردن تیبو کورتوا به اردوی شیاطین سرخ اروپا را بیان کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی سرمربی بلژیک دلیل دعوت نکردن گلر رئال مادرید را بیان کرد

دومنیکو تدسکو، سرمربی آلمانی تیم ملی بلژیک در حالی تیمش را آماده حضور در رقابت‌های یورو 2024 می‌کند که تیبو کورتوا، یکی از اصلی‌ترین ستاره‌های تیم خود را در اختیار ندارد. در ابتدا گفته می‌شد که عدم حضور کورتوا به خواسته تدسکو بوده، اما این سرمربی آلمانی در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد این تصمیم با مشورت خود کورتوا گرفته شده است.

دومنیکو تدسکو در این باره گفت: «تیبو کورتوا با من بسیار صادق بود. او گفت در فصل آینده 70 بازی در پیش دارد و می‌خواهد در این تابستان استراحت کند.»

تیبو کورتوا در فصلی که گذشت، اکثر بازی‌های تیمش را به‌علت مصدومیت از دست داد و احتمالا آمادگی لازم برای حضور در این رقابت‌ها را نداشت و ترجیح داد بدنش را زیاد تحت فشار نگذارد. از طرفی، او می‌خواهد پس از یک فصل دوری، با قدرت به قاب دروازه رئال مادرید برگردد و تیمش را در مسیر کسب قهرمانی‌های بیشتر همراهی کند.

فصل آینده رقابت‌های جام جهانی باشگاه‌ها با حضور 32 تیم برگزار می‌شود و رئال مادرید نیز یکی از تیم‌های حاضر در این تورنمنت خواهد بود. این مسابقات باعث شد تا فشار بازی‌ها بر روی بازیکنان افزایش یابد و نیاز به استراحت بیشتری داشته باشند.

تدسکو حالا باید به فکر یک گزینه جانشین مطمئن برای کورتوا باشد. او در بازی‌های قبلی به کوین کستیلز، سنگربان باشگاه ولفسبورگ اعتماد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *