ناراحتی مسئولان منچستریونایتد از رفتار اخیر رونالدو

بازگشت کریستیانو رونالدو به ترکیب منچستریونایتد نه تنها به بهبود اوضاع این تیم کمکی نکرد، بلکه باعث افزایش تنش و حاشیه در آن شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ناراحتی مسئولان منچستریونایتد از رفتار اخیر رونالدو

رونالدو که به بهانه مشکلات خانوادگی تا ابتدای هفته جاری در تمرینات پیش فصل شیاطین سرخ شرکت نداشت، روز یکشنبه در مصاف دوستانه این تیم برابر رایووایکانو در ورزشگاه اولدترافورد که یک – یک به پایان رسید، در ترکیب اصلی حضور داشت اما بین دو نیمه تعویض شد. این بازی با یکسری حواشی از سوی ستاره پرتغالی همراه بود که موجب ناراحتی مدیران باشگاه شده است. اولین مورد آنها ابراز نارضایتی علنی بازیکن از دستورات تاکتیکی سرمربی‌اش اریک تن‌هاخ در وقت استراحت کوتاه نیمه نخست بود. مورد دوم که ظاهراً بیشتر موجب ناراحتی منچستری‌ها شده، خروج بازیکن از اولدترافورد در فاصله 10 دقیقه به پایان بازی بوده و امتناع از شنیدن صحبت‌های مربی در پایان بازی بوده است.

در حالی که برخی از منابع خبری مدعی شده‌اند که تن‌هاخ به نیمکت‌نشینان تیمش اجازه داده بوده که زودتر ورزشگاه را ترک کنند تا با ترافیک و ازدحام ناشی از خروج تماشاگران از ورزشگاه مواجه نشوند، تنها رونالدو و دیو‌گو دالو که البته او اصلاً بازی نکرد و از روی سکوها نظاره‌گر مسابقه بود، زودتر از اولدترافورد خارج شدند. از این رو به نظر می‌رسد که بحث صدور مجوز از سوی کادر فنی برای خروج رونالدو از ورزشگاه بیشتر جنبه یک تلاش از سوی باشگاه برای فرو نشاندن جنجال‌ها و حواشی مربوط به ناراضایتی ستاره پرتغالی بوده است.

در همین راستا یکی از مسئولان باشگاه منچستریونایتد که نامش فاش نشده است، به نشریه سان گفت: باشگاه قصد ندارد رونالدو را به خاطر ترک ورزشگاه قبل از پایان بازی مجازات کند اما از نظر باشگاه خروج زودهنگام بازیکنی که در بازی هم نقش داشته، وجهه خوبی ندارد. خیلی فرق دارد که یک بازیکن از روی سکو و در حالی که در بازی هم نقشی نداشته ورزشگاه را زودتر ترک کند تا بازیکنی که در میدان بوده است. از بازیکنی در مسابقه حضور داشته انتظار می‌رود که در پایان بازی همراه با سایر بازیکنان به رختکن برود و به حرف‌‌های مربی‌اش گوش کند. بسیاری از مردم به ورزشگاه آمده بودند تا رونالدو را ببینند اما او حتی در پایان بازی نبود که از هواداران قدردانی کند.

رونالدو از ابتدای پنجره نقل و انتقالات در تلاش بود تا به تیمی برود که او را به لیگ قهرمانان اروپا برگرداند اما تا به امروز هنوز هیچ پیشنهاد رسمی به او ارائه نشده ضمن اینکه باشگاه منچستریونایتد هم تأکید کرده است که با فروش او موافقت نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *