نورمحمدی: کام ما در دقیقه ۹۷ تلخ شد/ ای کاش بازی بدون گل می‌شد

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: ای کاش بازی مان مقابل تراکتور بدون گل مساوی می شد که این قدر ناراحت نمی شدیم. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نورمحمدی: کام ما در دقیقه ۹۷ تلخ شد/ ای کاش بازی بدون گل می‌شد

حامد نورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی تیمش برابر تراکتور در تبریز گفت: بازی خوبی بود و ما در نیمه اول بر بازی تسلط داشتیم و حتی به گل هم رسیدیم. در نیمه دوم عقب‌نشینی کردیم و تراکتور برای زدن گل مساوی تلاش می‌کرد، ولی آنها موقعیت خاص و جدی نداشتند. متأسفانه در دقیقه 90 ارمان اکوان مصدوم شد و ما با 10 نفر بازی کردیم، چون همه تعویض‌ها را انجام داده بودیم. متأسفانه از همان منطقه‌ای که او نبود، گل خوردیم و بازی مساوی شد.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش آیا گرفتن یک امتیاز در تبریز برای آنها راضی‌کننده نبوده است، تصریح کرد: ما با یک گل جلو بودیم و متأسفانه کام‌مان با گلی که در دقیقه 97 خوردیم تلخ شد و هیچ‌کدام از بازیکنان و کادر فنی راضی نبودند. کاش بازی بدون گل مساوی می‌شد که این‌قدر ناراحت نمی‌شدیم.

وی در مورد دو تساوی پیاپی تیمش در لیگ امسال تصریح کرد: با دو تیم قوی و باکیفیت بازی کردیم و این را هم باید در نظر گرفت که تازه لیگ شروع شده است. مطمئناً در ادامه وضعیت‌مان بهتر خواهد شد. در بازی بعدی هم با مس رفسنجان روبه‌رو خواهیم شد که تیم بسیار باکیفیتی است، ولی ما محکوم به برد هستیم و باید اولین برد را در خانه کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *