باشگاه پرسپولیس: صداوسیما را کنار خود می‌دانیم از حضور برنامه‌ های تولیدی در مسابقات استقبال می‌کنیم

باشگاه پرسپولیس رسماً اعلام کرد، همواره رسانه ها و صداوسیما را در کنار خود دانسته و از حضور برنامه های تولیدی در مسابقات استقبال می کند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

باشگاه پرسپولیس: صداوسیما را کنار خود می‌دانیم از حضور برنامه‌ های تولیدی در مسابقات استقبال می‌کنیم

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: «بعد از بیانیه مشترک باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال درباره حق پخش برخی از جریانات سعی بر آن داشتند که در اذهان عمومی اینگونه تداعی نمایند که این باشگاه با صداوسیما دارای زاویه بوده و بیانیه اعتراضی است به عملکرد آن سازمان، لذا در جهت تنویر افکار عمومی موارد ذیل اعلام می‌گردد:

الف: این باشگاه همواره پیشگام در قانونمداری و رفتار احترام‌آمیز بوده و منافع ملی را بر منافع باشگاهی مقدم می‌شمرد.

ب: ما برای کسب حق پخش تلویزیونی همراه سایر باشگاه‌ها و باشگاه استقلال به‌دنبال تلاش برای تعامل سازنده و ارائه راه‌حل‌های مسئولانه هستیم و معتقدیم باید مشکلات را در کنار یکدیگر، در چارچوب قوانین کشور، به‌صورت منطقی و رعایت احترام متقابل حل نماییم.

ج: با توجه به دستورات اکید ریاست محترم‌ جمهوری برای پاسخگویی به مطالبات مردم به‌صورت فوری، انقلابی و جهادی از مجلس و دولت انقلابی درخواست داریم به‌صورت فوری و دو فوریتی موضوع ارزش‌گذاری واقعی حق پخش را در دستور کار خود قرار داده است و نسبت به تأمین بودجه مذکور اقدام نمایند.

د: از حضور برنامه‌های تولیدی نیز در مسابقات این باشگاه استقبال نموده و درخواست داریم در مسیر تحقق حق پخش واقعی فوتبال ما را یاری رسانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *