تنبیه تن‌ هاخ چگونه به پیروزی منچستریونایتد مقابل لیورپول انجامید؟

سرمربی هلندی تیم فوتبال منچستریونایتد به دلیل شروع ضعیف این تیم در فصل جدید لیگ برتر انگلیس نه تنها بازیکنان تیم، بلکه خودش را هم جریمه کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

تنبیه تن‌ هاخ چگونه به پیروزی منچستریونایتد مقابل لیورپول انجامید؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ اریک تن‌هاخ با اتخاذ یک تصمیم جالب نشان داد که با سرمربیان سابق منچستریونایتد فرق دارد.

پس از ثبت دو شکست متوالی در کارنامه شیاطین سرخ در فصل جدید لیگ برتر انگلیس که اولی در خانه برابر برایتون و دومی در خانه برنتفورد بود، تن‌هاخ یک روز تعطیلی بازیکنانش را لغو کرد و برای آنها یک جلسه تمرینی اضافه گذاشت تا بلکه به خودشان بیایند و در بازی حساس بعدی مقابل لیورپول با رویکردی متفاوت ظاهر شوند. همین‌طور هم شد و منچستریونایتد با یک نمایش قابل قبول در اولدترافورد رقیب دیرینه‌اش را 2 بر یک شکست داد و اولین پیروزی‌اش در این فصل لیگ برتر جزیره را کسب کرد.

برای خیلی‌ها این سؤال پیش آمد که تن‌هاخ در فاصله باخت تیمش برابر برنتفورد تا دوشنبه شب چه کارهایی انجام داد که من‌یونایتد توانست شاگردان یورگن کلوپ را شکست دهد. طبق گزارش نشریه سان، تن‌هاخ یک روز قبل از لغو روز استراحت بازیکنانش، آنها را در هوایی گرم به زمین تمرینی کارینگتون کشاند و به دستور داد که 13.8 کیلومتر بدوند، دقیقاً همان مقداری که در بازی مقابل برنتفورد، کمتر از تیم میزبان دویده بودند. این تصمیم تن‌هاخ در ابتدا بسیاری از بازیکنان تیم را عصبانی کرد اما تصمیم بعدی تن‌هاخ از خشم آنها کاست. سرمربی سابق آژاکس این مجازات را نه فقط برای بازیکنان تیم بلکه برای خودش هم در نظر گرفته بود و پا به پای آنها دوید.

او با این حرکت خود نشان داد که هیچ‌یک از بازیکنان تیم برای او با دیگری فرق ندارند و با تصمیم بعدی‌اش برای نیمکت‌نشینی کردن هری مگوایر و کریستیانو رونالدو هم این موضوع را تأیید کرد. گویا تن‌هاخ حتی به مگوایر گفته است که دیگر گزینه اول کاپیتانی در منچستریونایتد نیست و برای بازی بعدی مقابل لیورپول هم برونو فرناندز را به عنوان کاپیتان تیم انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *