امتیاز رایکا به نوشهر واگذار شد رونمایی از سرمربی نماینده مازندران

تیم موج‌ سواران نوشهر جایگزین رایکای بابل در لیگ دسته اول فوتبال شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

امتیاز رایکا به نوشهر واگذار شد رونمایی از سرمربی نماینده مازندران

درباره خرید امتیاز تیم دسته اولی رایکای بابل اظهار داشت: خدا را شکر باعث حفظ آبروی استان ورزش‌خیز مازندران شدیم و از خروج این سهمیه که برای جوانان استان بود، جلوگیری کردیم. وقتی دیدیم که سهمیه مازندران از استان خارج می‌شود، تمام تلاش خود را برای ماندن تیم در همین استان انجام دادیم و پس از جلسه با مالکان باشگاه رایکا، تصمیم به خرید امتیاز این تیم گرفتیم.

وی در مورد هدف این باشگاه از تیمداری در لیگ دسته اول بیان کرد: هدف اصلی ما از ابتدا، استفاده از نیروهای بومی و بالا نگه داشتن پرچم شهر و استان مازندران بود. متأسفانه سرمایه‌گذاری در ورزش، هیچ نفعی برای سرمایه‌گذار ندارد و مالکان رایکا را درک می‌کنم. مسئولان ذی‌ربط در سال‌های اخیر به جای تشویق مالکان این باشگاه، آنها را فراری داده‌اند.

مالک باشگاه موج‌سواران نوشهر راجع به تیمداری در این شهر به تسنیم گفت: کسی در بابل اقدام به خرید این سهمیه نکرد و فقط چند نفر با مالکان رایکا جلسه گذاشتند که با وجود تخفیف چند میلیاردی، به توافق خاصی نرسیدند. ما فقط با هدف استفاده از نیروهای بومی استان و بازیکنان مستعدی که شاید به خاطر نداشتن تمکن مالی از پیشرفت بازماندند، پا به این عرصه گذاشتیم.

متاجی درباره کادر فنی موج‌سواران تصریح کرد: تلاش کردیم از پتانسیل موجود در نوشهر و استان مازندران، کادری بومی را انتخاب کنیم که در رأس آن، سرمربی بادانش ما یعنی بهاءالدین پناهی است. با درایتی که از کادر فنی او سراغ دارم، به موفقیت‌های بزرگی دست می‌یابیم و امیدوارم هواداران خونگرم مازندرانی در کنار هم برای بالا بودن پرچم‌ استان مازندران تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *