رئال جام را به کلیسای جامع مادرید برد

کاروان رئال مادرید با حضور در کلیسای جامع شهر مادرید جام ‏قهرمانی چمپیونزلیگ را تقدیم کرده و در مراسمی به این مناسبت ‏شرکت کردند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رئال جام را به کلیسای جامع مادرید برد

رئال مادرید امشب قهرمانی پانزدهم در اروپا را ‏در میدان سیبلس با هوادارانش جشن می‌گیرد. دیشب هواداران رئال ‏در سانتیاگو برنابئو گرد آمدند تا از طریق صفحه نمایش‌های بزرگ ‏شاهد بازی فینال بین رئال و دورتموند باشند، ولی به دلیل فاصله ‌‏1500 کیلومتری بین مادرید و لندن نتوانستند قهرمانی را با ‏بازیکنان‌شان جشن بگیرند.

ستاره‌های رئال که از چند ساعت پیش به اسپانیا برگشته‌اند امشب ‏در کنار هواداران در میدان سیبلس جشن می‌گیرند. همان میدانی که ‏چند روز پیش شاهد جشن قهرمانی آنها در لالیگا بود.

رئال جام را به کلیسای جامع مادرید برد

اسقف اعظم مادرید بعد از حضور ستاره‌های رئال مادرید در کلیسای ‏جامع در یک سخنرانی گفت همه اهالی مادرید از اینکه شما جام را ‏به شهر آوردید خوشحالند و از همه شما سپاسگزاری می‌کنند.

در مقابل ورودی کلیسای جامع مادرید، یک تلویزیون اسپانیایی موفق ‏شد مصاحبه کوتاهی با جود بلینگام داشته باشد.

ستاره انگلیسی ‏رئال گفت: حضور در این تیم برای من باعث افتخار است و از همه ‏مهمتر از دیدن هواداران عزیز رئال احساس غرور می‌کنم. خیلی ‏خوشحالم که آنها را در مادرید می‌بینیم ولی بی‌صبرانه منتظر بردن ‏جام به برنابئو هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *