رضا نوروزی : گاریدو کار آسانی در پرسپولیس نخواهد داشت؛ این تیم به بازیکنی متکی نیست

رضا نوروزی می‌گوید اگر اوسمار ویرا در پرسپولیس می‌ماند بهتر بود.در ادامه با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رضا نوروزی در مورد مسائل پرسپولیس صحبت کرد.

رضا نوروزی، درباره جدایی اوسمار لوس ویرا و انتخاب گاریدو به‌عنوان سرمربی جدید پرسپولیس گفت:

اگر اوسمار می‌ماند خیلی بهتر بود، چون پرسپولیس با این مربی چشم‌نواز فوتبال بازی می‌کرد و در نهایت به قهرمانی هم رسید. حالا هم باشگاه یک مربی اسپانیایی را انتخاب کرده است و فعلاً نمی‌توانیم قضاوتی در مورد گاریدو داشته باشیم. او به خوبی می‌داند که سرمربی چه تیمی شده است و قطعاً کار آسانی در پرسپولیس نخواهد داشت.

وی در مورد احتمال جدایی سه بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس و اینکه می‌گویند شاید آنها بعد از  توافق ابتدایی با تراکتور به پرسپولیس برگردند، تأکید کرد:

بازیکنی که دلش با تیم نیست بهتر است جدا شود. مهم این است که باشگاه جایگزین‌های خوبی را برای آنها در نظر بگیرد و خریدهای باکیفیتی انجام دهد. پرسپولیس در تاریخ نشان داده است که متکی به چند بازیکن نیست. به هر حال آنها هم برای تیم زحمت کشیدند و اگر بمانند بدون شک پرسپولیس قوی‌تر خواهد شد و اگر هم جدا شدند برای‌شان آرزوی موفقیت دارم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد:

به هر حال بازیکنان حق دارند که به مسائل مالی فکر کنند و آینده را در نظر بگیرند. من در پرسپولیس رباط صلیبی پاره کردم و بعد از آن اتفاق خیلی‌ها دیگر فراموش کردند که رضا نوروزی در پرسپولیس بازی کرده است.

نوروزی در پایان یادآور شد:

پرسپولیس امسال در لیگ نخبگان آسیا حضور دارد و باید برای حضور در سه جام، یک تیم قوی بسته شود. امیدوارم باشگاه نفرات فصل گذشته را حفظ کرده و تیمی قوی برای فصل جدید بسته شود. پرسپولیس فصل بعد هم مدعی اول قهرمانی در لیگ خواهد بود و امیدوارم در آسیا نیز بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *