درخواست رونالدو و ۴ بازیکن ناراضی منچستریونایتد از مدیران باشگاه

علاوه بر ستاره پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد، ظاهراً 4 بازیکن دیگر این تیم هم از نتیجه گرفتن این تیم در فصل جدید با وضعیت فعلی ناامید هستند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

درخواست رونالدو و ۴ بازیکن ناراضی منچستریونایتد از مدیران باشگاه

اگر تا پیش از این تنها کریستیانو رونالدو به آینده این من‌یونایتد امیدوار نبودخواهان جدایی از شیاطین سرخ بود، اکنون 4 هم‌تیمی دیگر او نیز وضعیت تیم را طوری نمی‌دانند که با آن بتوان نتیجه گرفت. این چهار نفر که از وضعیت فعلی تیم ناراضی هستند، در یک نشست بحران با اعضای هئیت مدیره باشگاه اعتراف کرده‌اند که بازیکنان فعلی تیم برای خروج از بحران کافی نیستند. این در شرایطی است که یونایتد در تابستان امسال 5 بازیکنش را از دست داده و تنها سه بازیکن، تایرل مالاسیا، لیساندرو مارتینس و کریستین اریکسن را به خدمت گرفته است.

منچستریونایتد برای اولین بار در قرن 21 یک هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را در قعر جدول به پایان رساند که این نتیجه باخت خانگی هفته اولش برابر برایتون و پس از آن قبول باخت سنگین 4 بر صفر برابر برنتفورد بود.

اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی شیاطین سرخ در نتیجه این دو باخت به شدت تحت فشار قرار گرفته است و برخی رسانه‌ها او را کاندیدای اصلی سریع‌ترین برکناری فصل دانسته‌اند.

میرر نوشته است که رونالدو، به همراه کاپیتان تیم هری مگوایر، مارکوس رشفورد، لوک شاو و برونو فرناندز 5 بازیکنی بوده‌اند که به مدیران باشگاه گفته‌اند اگر می‌خواهند نتیجه بگیرند باید بازیکنان بیشتری بخرند و باشگاه را به نداشتن جاه‌طلبی در پنجره نقل و انتقالات متهم کرده‌اند.

پل پوگبا، نمانیا ماتیچ، خوان ماتا، جسی لینگارد و ادینسون کاوانی پنج بازیکنی بودند که تابستان امسال از منچستریونایتد جدا شدند و فرنکی دیونگ از بارسلونا، ماتیوس کونیا از اتلتیکومادرید، آدرین رابیو از یوونتوس، پیر امریک اوبامیانگ از بارسلونا و مائورو ایکاردی از منچستریونایتد بازیکنانی هستند که باشگاه منچستری امیدوار به خرید آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *