چرا کار ساپینتو در استقلال سخت است؟ آیا خریدهای پرسپولیس موفقیتش را تضمین می‌کند؟

مربی پیشین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس به تحلیل فضای کار ساپینتو در تیم آبی پایتخت و همچنین وضعیت سرخپوشان پس از خرید های تابستانی پرداخت. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

چرا کار ساپینتو در استقلال سخت است؟ آیا خریدهای پرسپولیس موفقیتش را تضمین می‌کند؟

سعید عزیزیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال کمی دیر سرمربی تیمش را انتخاب کرد. ساپینتو مربی خوبی است اما باید امکانات در اختیار او قرار بگیرد. کار او خیلی سخت است چون استقلال فصل گذشته بدون باخت قهرمان شد و همه از این مربی کمتر از قهرمانی نمی‌خواهند. اگر ساپینتو با استقلال دوم هم شود، قبول نمی‌کنند. نمونه‌اش پرسپولیس بود که با وجود چند سال قهرمانی وقتی دوم شد، هواداران به یحیی گل‌محمدی فشار وارد کردند که چرا تیم‌شان دوم شده است. در استقلال با یک شکست صدای همه در می‌آید، چون انتظارات‌شان بالا رفته است.

وی در مورد پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس خریدهای زیادی کرده است اما تضمینی برای موفقیت نیست. تا بازی‌ها شروع نشود و تیم‌ها روی روال نیفتند، نمی‌توانیم درباره این موضوع اظهار نظر قطعی بکنیم. کار در فوتبال ما سخت است، چون هیچ چیز از قبل مشخص نیست. از موضوعات سخت‌افزاری گرفته تا بحث نرم‌افزاری مشکلات زیادی داریم، چه رسد به اینکه بگوییم چه تیمی قهرمان می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *