عربستانی‌ها مشکلات بارسلونا را حل می‌کنند؟

اسپورت کاتالونیا گزارش داده است که شاید باشگاه های عربستانی برای حل مشکلات بارسلونا به کمک این تیم بیایند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی عربستانی‌ها مشکلات بارسلونا را حل می‌کنند

اسپورت گزارش داده است که بارسلونا امیدوار است که با فروش برخی بازیکنان مازادش به باشگاه های عربستانی بتواند شرایط مالی خود را بهبود ببخشد. در حقیقت باشگاه های عربستانی از ترافیک در خط دفاعی بارسلونا خبر دارند و به همین خاطر در مورد قیمت رونالد آرائوخو، کریستنسن و ژول کنده سوال پرسیده اند. البته مفهومش این نیست که این بازیکنان قطعا جدا می شوند اما اگر بارسا پیشنهاد مالی خوبی دریافت کند، مشکلی با رفتن آنها نخواهد داشت.

عربستانی ها به خرید رافینیا نیز علاقه دارند اما این بازیکن به دکو اعلام کرده است که قصد ترک باشگاه اسپانیایی را ندارد.البته رافینیا می داند که در صورت خرید مهاجم، شرایطش در بارسلونا مشکل خواهد شد و بهتر است که به گزینه جدایی بیاندیشد.

البته این تنها مذاکره بارسلونا با عربستانی ها نیست بلکه ممکن است که عربستانی ها به اسپانسر بارسلونا تبدیل شوند یا مشارکت فوتبالی دیگری با آنها داشته باشند.

در هر صورت بارسلونا باید سخت تلاش کند تا پول جور کند تا بتواند بازیکنان مورد نظر فلیک را به خدمت بگیرد، اتفاقی که تا کنون رخ نداده و شرایط برای انها دشوار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *