سیگنال آرائوخو برای بارسا: به دنبال رفتن نیستم

رونالد آرائوخو که گفته می‌شود هانسی فلیک مانع قرار گرفتن او در ‏لیست فروش بارسا شده برای اولین بار درباره آینده‌اش صحبت کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

سیگنال آرائوخو برای بارسا: به دنبال رفتن نیستم

تا پیش از رسمی شدن استخدام هانسی ‏فلیک به عنوان سرمربی جدید بارسلونا گفته می‌شد که رونالد آرائوخو ‏امسال تابستان در لیست فروش بارسا قرار می‌گیرد.

اما بلافاصله بعد از شروع دوران هانسی فلیک رسانه‌های کاتالان ‏گزارش دادند که این مربی آلمانی خواهان حفظ این مدافع اهل ‏اروگوئه شده و به مدیران بارسا اطلاع داده که فصل آینده به آرائوخو ‏نیاز دارد.

در میانه این شایعات آرائوخو امروز برای اولین بار درباره آینده‌اش ‏صحبت کرد و این سیگنال را فرستاد که از ادامه دادن به حضور در ‏بارسا راضی و خوشحال است.

سیگنال آرائوخو برای بارسا: به دنبال رفتن نیستم

آرائوخو که بعد از دعوت شدن به تیم ملی اروگوئه به سمت کمپ ‏تیم ملی این کشور پرواز کرده درباره آینده‌اش در بارسا گفت: همه ‏چیز خوب است و من آرامش دارم.

من با بارسا تا سال 2026 قرارداد ‏دارم. نمایندگان و ایجنت من با باشگاه صحبت خواهند کرد ولی در ‏حال حاضر همه تمرکز من تیم ملی است.

این مدافع اروگوئه‌ای همچنین گفت که با اینکه چند بازی آخر فصل ‏را به دلیل آسیب‌دیدگی زانو از دست داده ولی حالا در آمادگی کامل به ‏سر می‌برد و برای حضور در کوپا آمه‌ریکا با پیراهن اروگوئه حاضر ‏است. او گفت: صددرصد آماده هستم و آسیب‌دیدگی کاملا برطرف ‏شده. از نظر بدنی هیچ مشکلی ندارم.

اروگوئه با حضور رونالد آرائوخو باید در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا به ‏مصاف پاناما، بولیوی و آمریکا برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *