کابوس 39 ستاره: شاید این پایان یورو برایشان باشد!‏

39 نفر از ستاره‌های حاضر در یک‌چهارم نهایی یورو با خطر جدی ‏محرومیت مواجه هستند: از جمله کیلیان امباپه و کریستیانو رونالدو. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

کابوس 39 ستاره: شاید این پایان یورو برایشان باشد!‏

مرحله یک‌چهارم نهایی یورو 2024 از فردا با ‏دیدار آلمان و اسپانیا در اشتوتگارت آغاز می‌شود. ستاره‌های بزرگ ‏فوتبال دنیا و اروپا باید در چهار بازی بزرگ به مصاف هم بروند تا ‏تکلیف تیم‌های صعودکننده به نیمه‌نهایی مشخص شود.

اما درصد بزرگی از فوتبالیست‌های حاضر در این مرحله با احتمالی به ‏شدت نگران‌کننده روبرو هستند: محروم شدن از بازی در نیمه‌نهایی.

از 207 فوتبالیست که در قالب هشت تیم حاضر در یک‌چهارم در این ‏مرحله حضور دارند 39 نفر یک‌کارت زرد در کارنامه دارند و در صورت ‏دریافت یک اخطار دیگر در این مرحله، بازی در نیمه‌نهایی را از دست ‏خواهند داد.

از جمله این فوتبالیست‌ها می‌توان به کیلیان امباپه و آنتوان گریزمان ‏از فرانسه، فیل فودن و جود بلینگام از انگلیس، آنتونیو رودیگر از ‏آلمان، آلوارو موراتا از اسپانیا و آردا گولر از ترکیه اشاره کرد.

طبق آیین‌نامه برگزاری یورو 2024 کارت‌های زرد بازیکنان تنها پیش از ‏بازی فینال حذف خواهد شد. به این معنی که تمام کارت‌های داده ‏شده به بازیکنان در مرحله گروهی، یک‌هشتم و یک‌چهارم با هم ‏جمع شده و می‌تواند باعث محرومیت یک جلسه‌ای بازیکنان بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *