ناپولی در پی جذب راسپادوری به‌ عنوان جانشین مرتنس

باشگاه ناپولی مهاجم ساسولو را به عنوان جانشین مهاجم پیشین خود در نظر دارد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ناپولی در پی جذب راسپادوری به‌ عنوان جانشین مرتنس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دریس مرتنس پس از 9 فصل حضور در باشگاه ناپولی و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه با 148 گل زده، تابستان امسال با منقضی شدن قراردادش از این تیم جدا شد. این مهاجم بلژیکی آماده تمدید قراردادش با باشگاه ناپولی بود و حتی حاضر به کاهش دستمزدش، اما مدیران باشگاه در نهایت تصمیم گرفتند که مسیر خود را از بهترین گلزن‌شان جدا کنند.

روزنامه ایتالیایی «ایل‌ماتینو» چاپ ناپل گزارش داد؛ ناپولی دو مهاجم اصلی خود یعنی دریس مرتنس و لورنزو اینسینیه را در این تابستان از دست داده و به همین خاطر دنبال یافتن جانشینان مناسب برای این دو بازیکن است. بر اساس این گزارش، مدیران ناپولی جاکومو راسپادوری مهاجم ساسولو را به‌عنوان جانشین مرتنس در نظر گرفته‌اند و لوچانو اسپالتی سرمربی آبی‌پوشان ناپل هم تحت‌تأثیر عملکرد این مهاجم ایتالیایی قرار گرفته است.

«ایل‌ماتینو» مدعی شد که راسپادوری 22 ساله به دنبال این است تا فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و ناپولی می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای او باشد، اما ساسولو پس از جدایی جان‌لوکا اسکاماکا تمایلی به از دست دادن دیگر استعداد جوان خود یعنی راسپادوری ندارد. این مهاجم ایتالیایی فصل گذشته در 38 بازی برای ساسولو به میدان رفت و در کنار به ثمر رساندن 10 گل، شش پاس گل هم برای هم‌تیمی‌های خود ساخت.

ناپولی همچنین نسبت به خرید جیووانی سیمئونه از هلاس ورونا علاقه‌مند است، اما ناپلی‌ها پیش از ارائه پیشنهاد رسمی به هلاس ورونا برای خرید این مهاجم آرژانتینی ابتدا باید اقدام به فروش آندره‌آ پتاگنا و آدام اوناس کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *