جانشین طارمی بهترین بازیکن زمین بود/ مهدی می‌تواند در دسترس باشد

سرمربی تیم فوتبال پورتو تاکید کرد که مهدی طارمی باوجود مصدومیت می‌تواند برای بازی فردا مقابل ریوآوه در دسترس باشد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

جانشین طارمی بهترین بازیکن زمین بود/ مهدی می‌تواند در دسترس باشد

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در بازی هفته گذشته مقابل اسپورتینگ لیسبون مصدوم شد و از آن زمان، همراه با تیم تمرین نکرده است.

پورتو در حالی فردا شب در هفته چهارم لیگ پرتغال به مصاف ریوآوه می‌رود که طارمی تا روز گذشته زیر نظر کادر پزشکی پورتو بود.

با این حال «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو اطمینان دارد که طارمی از نظر فیزیکی می‌تواند در دسترس باشد.

کونسیسائو در نشست خبری پیش از بازی با ریوآوه گفت: متأسفانه ما نمی‌توانیم روی مارکو گروویچ که آسیب دیده است حساب کنیم. وضعیت طارمی در تردید است. این هفته برای او سخت بود و فردا [یکشنبه] چون صبح تمرین داریم، خواهیم دید که شرایطش چگونه خواهد بود، اما مطمئنم او می‌تواند از نظر فیزیکی در دسترس باشد. سپس بسته به اینکه چه چیزی را برای بازی تعریف می‌کنم، حضور یا عدم حضورش در ترکیب مشخص می‌شود.

سرمربی پورتو در پاسخ به این سئوال که آیا تیمش بدون طارمی این مهره کلیدی در خط حمله چطور بازی خواهد کرد؟ افزود: زمانی که طارمی در بازی آخر تعویض شد، بازیکنی که به جای او [گالنو] وارد زمین شد، پاسخ بسیار خوبی داد. در واقع خیلی‌ها او را مرد بازی می‌دانستند. بنابراین ما عادت کرده‌ایم که با یازده بازیکن با کیفیت بازی را شروع کنیم و چند نفر دیگر روی نیمکت داشته باشیم که می‌توانند به ما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *