زامهران: حق نساجی در دیدار مقابل سپاهان حداقل یک امتیاز بود/ برای بازی در ورزشگاه وطنی لحظه‌شماری می‌کنیم

هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران مدعی است شاگردان مطهری در دیدار مقابل سپاهان عملکرد خوبی داشته و در آن مسابقه حداقل مستحق یک امتیاز بوده اند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

زامهران: حق نساجی در دیدار مقابل سپاهان حداقل یک امتیاز بود/ برای بازی در ورزشگاه وطنی لحظه‌شماری می‌کنیم

فرشاد زامهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره بازی تیمش برابر سپاهان اظهار داشت: ما مقابل سپاهان بازی را خیلی خوب شروع کردیم و خوشبختانه خیلی زود هم به گل رسیدیم، ولی بعد از دقایقی روی اشتباه دروازه‌‌مان باز شد. در شرایطی که بازی با نتیجه مساوی پیش می‌رفت، اتفاقی در مسابقه افتاد و آنهم اخراج نشدن دروازه‌بان سپاهان بود، صحنه‌ای که به گواه همه کارشناسان خطای صد درصد بود و مظاهری باید از زمین بازی بیرون می‌رفت. حتی خود مظاهری هم این موضوع را تأیید کرده است.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هم با وجود اینکه 2 بر یک عقب افتادیم، ولی فشار زیادی به سپاهان وارد کردیم و اگر بدشانسی نمی‌آوردیم حداقل یک امتیاز حق‌مان بود که از اصفهان بگیریم و دست خالی از زمین خارج نشویم. به عقیده من در روزی هم که مقابل سپاهان شکست خوردیم، خیلی خوب بودیم و واقعاً حیف شد که به امتیاز نرسیدیم.

هافبک تیم فوتبال نساجی درباره اینکه بعد از کار کردن با مربیانی مثل فکری، جلالی و الهامی، حضور مطهری به‌عنوان سرمربی در این تیم را چطور می‌بیند، گفت: من در چند سال گذشته افتخار کار با مربیان خوبی را داشتم و حمید مطهری هم از روزی که به نساجی آمده است و ما زیر نظر او کار کردیم، یک مربی بادانش و باشخصیت است و البته پرستیژ بالایی دارد. زیر نظر مطهری کار کردن برای من افتخار است.

زامهران درباره بازی هفته سوم نساجی مقابل ملوان که به احتمال خیلی زیاد بعد از دو سال با حضور هواداران این تیم در ورزشگاه وطنی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: همه ما به ویژه خود من برای بازی با ملوان لحظه‌شماری می‌کنیم. ما قرار است بعد از دو سال در ورزشگاه وطنی و مقابل هواداران نساجی بازی کنیم و به همین خاطر خیلی خوشحال هستیم. امیدوارم که در یک روز فوق‌العاده اول خیلی خوب بازی کنیم و بعد اولین برد فصل‌مان را کسب کنیم.

وی در پایان گفت: نساجی بعد از قهرمانی در جام حذفی، شخصیت بالایی پیدا کرده است و در فصل جدید هم با کیفیت بالایی در لیگ حضور پیدا کرده و باید اول از قهرمانی و شخصیت تیم‌مان دفاع و با تلاش فراوان جایگاه مناسبی را در پایان فصل کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *