برومند: قهرمانی را از دماغ هواداران در آوردند، از خشم آنها بترسید پیراهن استقلال نباید تن هر بازیکنی برود

دروازه‌ بان پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است این تیم با توجه به جایگاهی که دارد، نباید هر بازیکنی پیراهن آن را بپوشد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

برومند: قهرمانی را از دماغ هواداران در آوردند، از خشم آنها بترسید پیراهن استقلال نباید تن هر بازیکنی برود

درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال در نقل‌ و انتقالات اظهار داشت: بارها گفته‌ ام بهترین شرایط برای استقلال این بود که شاکله‌ اش را حفظ کند، اما تا الان این اتفاق نیفتاده است. یکی دو بازیکن جدا شده‌اند و تکلیف برخی بازیکنان مشخص نیست و هواداران نگران وضعیت تیم‌شان هستند. آقایان! بترسید از ناراحتی و خشم هواداران، چون آنها صاحبان اصلی تیم هستند و نمی‌توانند این شرایط را تحمل کنند. قهرمانی فصل گذشته استقلال با آن رکورد تاریخی بسیار برای هواداران دلچسب بود، ولی با اتفاقاتی که تا امروز افتاده، این قهرمانی را از دماغ‌شان درآوردند.

وی در ادامه افزود: همیشه فکر می‌کردم اینکه می‌گویند ورزش از سیاست جداست، کاملاً درست است، اما در کشورمان در حد یک شعار است. الان می‌بینیم سیاست در ورزش‌مان دخالت دارد و جلوی رشد آن را می‌گیرند.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به بازیکنانی که جذب شده‌اند، تصریح کرد: زمانی که استقلال خواهان من بود، دست روی دروازه‌بانی گذاشت که فیکس تیم امید بود و در تیم بزرگسالان حضور داشت و همه کاره و ستاره فجر سپاسی شیراز بود. زمانی که با تیم ملی از جام جهانی 1998 فرانسه برگشتم به استقلال رفتم. متأسفانه استقلال بازیکنانی گرفته است که شناختی روی آنها نداریم. نمی‌خواهم خدای نا کرده به این بازیکنان توهین کنم، اما استقلال جایگاهی دارد که پیراهن آن تَن هر کسی نباید برود. استقلال ستاره تیم‌هاست و همیشه نفرات ملی‌پوش را جذب می‌کرد، امروز اما هر کسی پیراهن استقلال را می‌پوشد. قرار نیست هر کسی در تیمش کمی خوب بازی کرد، به استقلال بیاید.

برومند خاطرنشان کرد: سرمربی جدید استقلال در ایران حضور ندارد و نمی‌دانم چه کسی برای این تیم یارگیری می‌کند. آقایان با این کارها قهرمانی را از دماغ هواداران درآوردند. خواهش می‌کنم سیاست را برای سیاسیون بگذارید و ورزش را برای ورزشی‌ها. اگر مدیر بودم تلاشم را می‌کردم وریا غفوری را حفظ کنم و حتی برای یارگیری از او کمک می‌گرفتم، ولی این اتفاق نیفتاده است. از هواداران بترسید چون دیگر کرونا نیست و شاهد حضور آنها در هواداران خواهیم بود. آن وقت است که می‌بینید چطور با شما برخورد می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *