تشریح آخرین وضعیت ۵ بازیکن استقلال برای بازی برابر ملوان

وضعیت برخی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ برتر فوتبال مشخص نیست. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

تشریح آخرین وضعیت ۵ بازیکن استقلال برای بازی برابر ملوان

تیم فوتبال استقلال روز گذشته در حالی مقابل سپاهان اصفهان در هفته اول لیگ برتر با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد که پنج بازیکن خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشت. کاوه رضایی، محمد محبی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند و مهدی قایدی جزو این نفرات بودند.

حردانی آسیب‌دیده بوده و قرار است از فردا (یکشنبه) در مراحل آماده‌سازی آبی‌پوشان حاضر شود، اما احتمال دارد به بازی با ملوان بندر انزلی در هفته دوم لیگ برتر نرسد. مرادمند هم که پیگیر کارهای پایان خدمت سربازی‌اش بود، مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان نخواهد داشت.

رضایی و محبی نیز به دلیل اینکه مبلغ مربوط به انتقال آنها به استقلال به حساب باشگاه‌های شارلوای بلژیک و سانتاکلارای پرتغال واریز نشده است، قراردادشان ثبت نشده و کارت بازی ندارند. رضایی مشکل دیگری هم دارد که باید خودش پیگیر آن باشد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد با وضعیتی که مهاجم استقلال دارد شاید به بازی هفته دوم مقابل ملوان نیز نرسد.

براساس این گزارش، مهدی قایدی هم به‌زودی به ایران بازمی‌گردد تا در تمرینات استقلال شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *