تیم دیگری به جز استقلال بود هم برایش بازی می‌گذاشتید؟/ چطور توقع دارید تیمی با ۱۰ بازیکن به میدان برود؟

اخبار نتایج زنده مسابقات ورزشی:در حالی که تمرینات تیم استقلال با کمترین تعداد در حال برگزاری است مسئولان سازمان لیگ تاکید دارند دیدار این تیم مقابل هوادار باید برگزار شود.برای ادامه مطالب با سایت اخبار نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ایمان عالمی در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره وضعیت استقلال پیش از دیدار حساس هفته اول دور برگشت اظهاراتی را مطرح کرد:

با توجه به شرایط کرونایی استقلال فکر می‌کنید این تیم بتواند با تمام قدرت مقابل هوادار به میدان برود؟

با توجه به شرایط کرونایی که برای تیم استقلال رخ داده و این تیم در حال حاضر با ۱۰ نفر تمرین می‌کند برگزاری این دیدار به نوعی اجحاف در حق تیم استقلال است. مشخص نیست آیا این تصمیمات با پروتکل‌های ورزشی و بهداشتی مطابقت دارد یا نه.

چطور؟

وقتی بازیکنی در اختیار کادر فنی نباشد قطعاً نمی‌تواند تیمش را به میدان بفرستد. سطح این رقابت‌ها سطح حرفه ای است و وقتی یک تیم فقط ۱۱ نفر را در تمرین در اختیار دارد درست نیست به لحاظ فنی و حرفه‌ای برایش مسابقه برگزار شود.

اما سازمان لیگ چنین دستورالعملی را صادر کرده است؟

قطعاً دوستان در سازمان لیگ دوست دارند مسابقات شان طبق برنامه پیش برود تا خللی در برگزاری اردوهای آینده تیم ملی و مسابقات آسیایی شان به وجود نیاید. ولی این دلیل نمی‌شود چنین شرایطی را برای استقلال رقم بزنند. سئوال من این است اگر تیمی غیر از استقلال دچار چنین مشکلی شده بود آیا باز هم مسابقاتش را به زور برگزار می‌کردند؟ شاید بهتر باشد تصمیمات دیگری برای این موضوع در نظر گرفته شود.

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *