جانشین تورس، هافبک ایرانی ۹‌ گله از کرمان!

احمدرضا زنده روح در نبود روبرتو تورس وظیفه سنگینی بر دوش دارد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی جانشین تورس هافبک ایرانی ۹‌ گله از کرمان

گل گهر در شرایطی این هفته باید مهم ترین بازی فصل خود در مرحله نیمه نهایی مقابل سپاهان را برگزار کند که این تیم ستاره خارجی خود یعنی روبرتو تورس را در اختیار نخواهد داشت و مارینوس اوزونیدیس باید بدون این هافبک طراح اسپانیایی به مصاف ژوزه مورایس برود.

تورس این فصل در ۲۴ بازی برای گل گهر موفق به ثمر رساندن ۷ گل و ارسال ۱۱ پاس گل شده بود و در کل بازیکنی گره گشا محسوب می‌شد ولی شاید جالب باشد بدانید که تیم‌ سیرجانی یک هافبک گلزن‌تر از تورس هم در اختیار دارد.

احمدرضا زنده روح هافبک دفاعی باتجربه و کرمانی گل گهر که بازوبند کاپیتانی این تیم را هم بر بازو می‌بندد و موفق شده برای تیمش در فصل اخیر ۹ گل وارد دروازه رقبا کند تا نقشی موثر در تیم مارینوس اوزونیدیس داشته باشد و حالا زنده روح در غیبت تورس، وظیفه سنگین تری هم بر عهده دارد که باید دید می تواند از پس آن بربیاید یا نه.

کاپیتان گل گهر مدتی هم هست با دست بانداژ شده تمرین می‌کند ولی این مصدومیت چیزی نیست که مانع بازی زنده روح شود و در بازی هفته های پایانی لیگ برتر هم شاهد به میدان رفتن این بازیکن بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *