دو دیدگاه در مورد سرمربی تیم ملی وجود دارد امروز تصمیم می‌گیریم

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که باید بلاتکلیفی سرمربی تیم ملی فوتبال زودتر برطرف شود گفت: در نشستی که امروز با سرپرست فدراسیون خواهیم داشت بررسی های لازم را صورت خواهیم داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

دو دیدگاه در مورد سرمربی تیم ملی وجود دارد امروز تصمیم می‌گیریم

حمید سجادی امروز شنبه با تاکید بر اینکه باید تکلیف سرمربی تیم ملی زودتر مشخص شود، از نشست مهم با سرپرست فدراسیون فوتبال برای تعیین تکلیف نیمکت تیم ملی خبر داد.

وی در مورد شرایطی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: بلاتکلیفی تیم ملی باید زودتر تمام شود. امروز یکی از جلسات ما با میرشاد ماجدی خواهد بود. مطالعاتی کرده اند و بررسی هایی را صورت داده اند. امروز با هم صحبت می کنیم و کنار تیم ملی هستیم و کمک خواهیم کرد. حمایت های لازم را از دولت گرفته ایم و هر گونه حمایت مادی و معنوی را از تصمیمات فنی فدراسیون را انجام دهیم.

سجادی ادامه داد: در هیچ یک از رشته های ورزشی صلاح نیست که وزارت ورزش دخالتی داشته باشد. حتی در دوومیدانی هم من اجازه نمی دهم در مسائل فنی دخالت کنند. ما به دیدگاه فنی فدراسیون ها احترام می گذاریم.

وزیر ورزش در مورد دیدگاهی که عنوان شده بود باید از مربیان ایرانی استفاده کرد گفت: طی روزهای گذشته دیدگاه های مختلفی در مورد استفاده از کادر فنی ایران و یا خارجی وجود داشته است، همه اینها بررسی می شوند و در نهایت فدراسیون در دو کمیته فنی و هیات رئیسه این دیدگاهها را بررسی می کنند و در نهایت امروز تشریف خواهند آورد تا تصمیم نهایی را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *