رجبی: اگر خوش‌ شانس بودیم پرسپولیس را شکست می‌دادیم امسال حرف‌های زیادی برای گفتن داریم

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است این تیم اگر کمی خوش شانس تر بود می توانست پرسپولیس را شکست دهد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رجبی: اگر خوش‌ شانس بودیم پرسپولیس را شکست می‌دادیم امسال حرف‌های زیادی برای گفتن داریم

حمیدرضا رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدار روز گذشته (جمعه) فولاد مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: پرسپولیس تیمی است که در چند سال اخیر پنج بار قهرمان شده و ریتم منسجمی دارد. پرسپولیس امسال نیز با خرید‌هایی که داشته تیم قوی‌تری شده است و این موضوع دیروز در بازی دیده شد. کار کردن مقابل این تیم و مقابل 50 هزار تماشاگر خیلی سخت بود.

وی با اشاره به وضعیت فولاد خاطر نشان کرد: خدا را شکر توانستیم پنج شش مهره به تیم اضافه کنیم و تا حدودی به چیزی که مد‌نظرمان بود دست پیدا کردیم. در بازی دیشب هم توانستیم همه حملات حریف را به غیر از یک موقعیت کنترل کنیم. بازی در کل به سمت تیم ما بود و ما به خوبی توانستیم مقابل پرسپولیس در آزادی بازی کنیم و اگر کمی خوش‌شانس تر بودیم، پیروز می‌شدیم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جو ملتهب سکو‌ها و فحشی‌های صورت گرفته به عوامل این تیم، یادآور شد: خودم به شخصه خوشحال بودم که مقابل این تعداد تماشاگر بازی می‌کنیم. با اینکه شاید این موضوع به ضرر ما باشد، ولی آنها به بازی انرژی و انگیزه دادند. حضور تماشاگران در ورزشگاه فکر می‌کنم 30 درصد روی انگیزه پرسپولیسی‌ها تأثیر گذاشته بود. با این وجود اتفاقاتی از سوی برخی تماشاگران رخ داد که فکر می‌کنم بازخوردی از جامعه باشد. شرایط خاصی در جامعه داریم و هواداران فشاری را که روی آنهاست در استادیوم تخلیه می‌کنند. این موضوع باید ریشه‌یابی شود و دنبال راهکاری مناسب باشیم. خودم صرفاً از حضور هواداران لذت بردم و فکر نمی‌کردم این تعداد تماشاگر به ورزشگاه بیاید. امیدواریم ما هم بتوانیم در ورزشگاه‌مان هواداران را در کنار خود داشته باشیم.

رجبی درباره وضعیت آمادگی فولاد خوزستان تصریح کرد: بازیکنان مقداری دیر به تیم اضافه شده‌اند و هنوز هماهنگی کامل در تیم شکل نگرفته است. باید به بازیکنان جدید فرصت بدهیم تا با تیم هماهنگ شوند. عملکرد تیم تا الان قابل قبول بوده است ولی توقع داریم هرچه زودتر به هماهنگی و انسجام لازم برسیم.

وی درباره وضعیت اشکان دژاگه و دلیل بازی نکردن این بازیکن در دیدار مقابل پرسپولیس گفت: اشکان در حال تمرین با تیم است و هر روز شرایط بهتری پیدا می‌کند. فکر می‌کنم او برای بازی‌های آینده به شرایط ایده‌آل‌تری دست پیدا می‌کند. فولاد بعد از دو فصل امسال از نفرات جدیدی بهره‌مند شده است. امسال حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و کم کم به انسجام لازم می‌رسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *