گل نزدن، عادت بد تیم ملی فوتبال زنان

تیم ملی فوتبال زنان ایران، امروز در دیداری دوستانه مقابل بلاروس به میدان رفت که در پایان با سه گل مغلوب این تیم شد. اما نکته بد برای شاگردان مریم آزمون گل نزدن در این مسابقه بود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی گل نزدن عادت بد تیم ملی فوتبال زنان

تیم های ملی فوتبال زنان ایران و بلاروس امروز در زمین شماره ۲ مرکز ملی در نخستین دیدارشان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه سه بر صفر به سود بلاروس پایان یافت. نکته منفی برای ایران مریم آزمون عدم گلزنی تیم ملی در این مسابقه بود که باعث شد ملی پوشان ایران حدود یک سال در رده ملی گلی به ثمر نرسانده باشند.

تیم ملی فوتبال زنان ایران آخرین بار ۱۹ فروردین پارسال مقابل میانمار توسط نگین زندی به گل رسیدند و از آن روز تا به الان که حدود ۴۱۸ روز می گذرد در شش بازی به میدان رفته اند و گلی به ثمر نرسانده اند.

شاگردان مریم آزمون پس از بازی مقابل میانمار در دور اول مقدماتی المپیک شش بازی انجام دادند. آن ها دو بازی دوستانه با روسیه برگزار کردند که یک مسابقه را چهار بر صفر و یک مسابقه را دو بر صفر واگذار کردند. سپس به مرحله دوم مقدماتی المپیک رفتند و در سه دیدار مقابل استرالیا، چین تایپه و فیلیپین قرار گرفتند و باز هم نتوانستند گلی به ثمر برسانند. ملی پوشان ایران امروز هم مقابل بلاروس در گلزنی ناکام بودند تا دقایق گل نزدن آنها به ۵۴۰ دقیقه برسد.

به نظر مریم آزمون و کادرش باید برای این مسئله چاره ای بیندیشند و از توانایی مهاجمان در تیم ملی به خوبی استفاده کنند.

دیدار دوم ایران و بلاروس روز یکشنبه ۱۳ خرداد برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *