پایان داستان ادغام؛ فوتسال زنان با سوپر لیگ ادامه می دهد

ظهر امروز سمیرا بیگدلی مدیر تیم ملی فوتسال زنان و‌ مسئول برگزاری لیگ های فوتسال زنان در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی از ادامه شرایط لیگ های فوتسال مانند گذشته خبر داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی پایان داستان ادغام فوتسال زنان با سوپر لیگ ادامه می دهد

پس از پایان فصل سوپر لیگ فوتسال زنان بود که کمیته فوتسال بحث ادغام سوپر لیگ و لیگ برتر را پیش کشید. پروژه ای که از همان ابتدا هم مشخص بود عملی شدن آن با توجه به تعداد بالای تیم ها کار سختی است.

هفته گذشته پس از پایان لیگ دسته یک فوتسال زنان، کمیته فوتسال به ریاست اصولی با باشگاه های فعال در سوپرلیگ، لیگ برتر و لیگ دسته یک زنان جلسه ای را برگزار کردند تا ادغام سوپر لیگ و لیگ برتر را اعلام کنند. جلسه ای که ۳ ساعت به طول انجامید و در پایان با مخالفت باشگاه ها همراه شد. کمیته فوتسال قصد داشت در صورت ادغام، لیگ برتر را در سه گروه ۷ تیمی برگزار کند که با مخالفت شدیدی از سوی مدیران باشگاه ها همراه شد و جلسه بی نتیجه پایان یافت.

اما امروز سمیرا بیگدلی در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی اعلام کرد سوپر لیگ و لیگ برتر ادغام نمی شوند و مانند گذشته ادامه پیدا می کنند. با این تفاوت که سوپر لیگ ده تیمی می شود و لیگ برتر هم کار خود را با یازده تیم دنبال خواهد کرد.

کمیته فوتسال به نظر اگر قصد ادغام دارد باید از همین حالا مصوبه ای را برای فصل بعد تصویب کند تا باشگاه ها تکلیف خود را بدانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *