دغاغله: برای قهرمانی خیبر همه تلاش کردیم

بازیکن جوان تیم خیبر خرم آباد درباره شرایط این تیم در آستانه حضور در لیگ برتر صحبت کرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

دغاغله: برای قهرمانی خیبر همه تلاش کردیم

خیبر خرم آباد به عنوان قهرمان و صدر نشین لیگ آزادگان به لیگ برتر رسید تا در نهایت در لیگ بیست و چهارم همراه با تیم‌های لیگ برتری فصل را آغاز کند. علیرضا دغاغله دفاع چپ تیم خیبر خرم آباد که قابلیت بازی در پست هافبک و وینگر را هم دارد، اصلی‌ترین ستاره این تیم بود. دغاغله در فصلی که گذشت عنوان برترین پاسور فصل را کسب کرد و در گلزنی هم نشان داد که بسیار توانمند است.

او سابقه بازی در تیم‌های استقلال خوزستان و ملوان بندر انزلی را هم دارد اما اکنون در تیم رضا مهاجری پیشرفت قابل توجهی را تجربه کرده است. علیرضا دغاغله با خبرنگار ورزش سه، گفت‌وگوی اختصاصی داشت و در این مصاحبه اظهار داشت: من در ابتدای فصل دو پیشنهاد لیگ برتری داشتم و حتی شمس آذر قزوین را هم انتخاب کردم اما بعد از مدت کوتاهی، توافقی جدا شدم و با توجه به اینکه شاگرد آقا رضا مهاجری بودم، به خیبر آمدم. آقا رضا به من گفتند که امسال خیبر برای لیگ برتر بسته شده و واقعا بازیکن‌های بسیار خوبی جذب شده‌اند و به این تیم آمدم. با توجه به اینکه از نفرات فصل قبل تعداد کمی مانده بودند، نفرات جدیدی جذب شدند که هماهنگی با آنها کار سختی بود.

او ادامه داد: ما پیش فصل را بسیار عالی گذراندیم و به نظرم یکی از دلایل موفقیت ما تمریناتی بود که ما پیش فصل انجام دادیم. خیلی سختی کشیدیم اما الان خدا را شکر قهرمان شدیم و ثمره‌اش را دیدیم.

دغاغله که یک آچار فرانسه در سمت چپ ترکیب خیبر محسوب می‌شود، درباره بازی کردن در پست‌های مختلف گفت: خدا را شاکر هستم که با توجه به اینکه با سه دفاع بازی می‌کردیم، من آزادی داشتم و به عنوان فولبک چپ یا پیستون چپ بازی کردم. امسال یک خط جلوتر هم بازی کردم و عملکرد قابل قبولی که داشتم وابسته به زحمات بازیکنان تیم بود.

دغاغله: برای قهرمانی خیبر همه تلاش کردیم

این بازیکن جوان در توضیح عملکرد کلی تیم خیبر خرم آباد تاکید کرد: واقعا امسال همه بازیکنان تیم عالی بودند. ما در گام اول یک تیم بودیم که توانستیم قهرمانی را به دست بیاوریم. همه مجموعه خیبر از اول فصل یک هدف داشتند و آن هم قهرمانی بود!

وی افزود: خیلی از بازی‌ها ما عقب افتادیم، ولی چون یکدل بودیم، کامبک زدیم و معنای واقعی تیم را نشان دادیم.

دغاغله همچنین در مورد آرزوها و اهداف فوتبالی خود گفت: هدف بزرگم این است که یک روزی پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کنم و یک روزی بتوانم فوتبالم را در اروپا دنبال کنم.

مدافع خیبر خرم آباد ادامه داد: از زحمات دکتر عبدی عزیز مالک محترم که زحمات زیادی کشیدند تا تیم وضعیت خوبی داشته باشد. از مجموعه مدیریتی آقای فراز کمالوند و آقای حسین خبیری، از آقای احسان ناصر و کادرفنی و در رأسش آقای مهاجری که بدون تردید یکی از فنی‌ترین و بااخلاق‌ترین مربی‌های ایران هست. همچنین از بازیکنان بی‌نظیرمان تشکر می‌کنم که توانستیم یک فصل رویایی رو کنار هم سپری کنیم و دل یک قوم رو شاد کنیم.

او اضافه کرد: مردم لرستان شایسته بهترین‌ها هستند. کمترین حقشان است که یک نماینده در لیگ برتر داشته باشند و این قهرمانی کمترین هدیه‌ای هست که می‌توانستیم به این‌ مردم عزیز بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *