آنچلوتی: رئال مادرید بازیکن دیگری نخواهد خرید ازار مهاجم نوک می‌شود

سرمربی قهرمان اروپا اعلام کرد که در مدت زمان باقیمانده تا بسته شده پنجره نقل‌وانتقالات تابستان بازیکنی جدید به تیم او اضافه نخواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

آنچلوتی: رئال مادرید بازیکن دیگری نخواهد خرید ازار مهاجم نوک می‌شود

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اعلام کرد آنتونیو رودیگر و اورلین چوامنی تنها بازیکنان جدید تیم او برای فصل 23-2022 خواهند بود. رودیگر به‌عنوان بازیکن آزاد پس از پایان قراردادش با چلسی و چوامنی از تیم موناکو به کهکشانی‌‌ها پیوسته‌اند و این در حالی است که این تیم بازیکنانی مانند لوکا یوویچ، مارسلو، گرث بیل و ایسکو را از دست داده است.

آنچلوتی در یک نشست خبری گفت: من نمی‌توانم درباره نقل‌وانتقالات صحبت کنم، اما پیش از این هم گفته بودم که همه چیز تمام است. ما بازیکن دیگری نخواهیم خرید. همین تیم فعلی‌مان هم خوب است.

سرمربی رئال مادرید درباره خریدهای این فصل تیمش گفت: دو خریدی که انجام داده‌ایم کیفیت تیم را بالا خواهند برد. آنها در پست‌های خودشان بهترین بازیکنانی بودند که ما می‌توانستیم در بازار پیدا کنیم. رودیگر یک مدافع میانی برجسته است و چوامنی هم بازیکنی فوق‌العاده است. او بسیار جوان است و پتانسیل فراوانی دارد. او همین حالا هم عضو تیم ملی فرانسه است. می‌خواهیم از تور پیش فصل استفاده کنیم تا آنها با تیم هماهنگ‌تر شوند.

کارلتو سپس درباره سایر اعضای تیمش از جمله ادن ازار صحبت کرد و گفت قصد دارد در زمان‌هایی که به کریم بنزما استراحت می‌دهد، از ازار به‌عنوان مهاجم نوک کاذب استفاده کند.

وی تأکید کرد: ما برای این پست کلی گزینه داریم. بنزما مهاجم نوک اصلی تیم ماست، اما ما باید درک کنیم که فصل آینده فصلی عجیب و متفاوت خواهد بود، چون در اواسط آن جام جهانی را خواهیم داشت و باید گزینه‌هایی متفاوت را مدنظر داشته باشیم. برنامه من این است که از ادن هم به‌عنوان مهاجم استفاده کنیم. با کیفیت و قابلیت‌هایی که او دارد، خوب می‌شود که ما وی را در آن پست هم امتحان کنیم. وضعیت ازار تقریباً شبیه به وضعیت مارکو آسنسیو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *