آنتونیو کونته نزدیک به نیمکت ناپولی و دور از نیمکت میلان

هیچ توافقی بین باشگاه میلان و آنتونیو کونته برای فصل آینده صورت نگرفته است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی آنتونیو کونته نزدیک به نیمکت ناپولی و دور از نیمکت میلان

بنا به خبر نشریه گاتزتا دلا اسپورت تا این لحظه آنتونیو کونته سرمربی بعدی میلان نخواهد بود مگر اینکه در چند روز آینده اتفاقی هیجان انگیزی رخ دهد و دو طرف بر سر مسائل زیادی به توافق برسند. طبق گزارش‌های دریافتی از نشریه ایتالیایی میلان تا کنون احتمال انتصاب کونته به عنوان سرمربی تیم را در نظر نگرفته است و به گزینه های دیگری مانند تیاگو موتا و مارسلو گایاردو بیش از حضور آنتونیو کونته اعتقاد دارد.

از سوی دیگر گفته شده در چند روز اخیر مذاکراتی فشرده بین باشگاه ناپولی و نمایندگان آنتونیو کونته انجام شده تا بر سر این قرارداد به توافق برسند. با توجه به مشکلات زیادی که تیم ناپولی پس از جدایی لوچیانو اسپالتی و حضور وی در تیم ملی ایتالیا داشته است پیوستن آنتونیو کونته که سابقه بسیار خوبی به عنوان مربی در سری آ دارد می تواند روند تیم قهرمان فصل قبل سری آ را بهبود ببخشد تا آنها به مسیر موفقیت بازگردند.

آنتونیو کونته تمایل زیادی برای حضور دوباره در لیگ ایتالیا دارد و قطعا در فصل آتی می تواند با حضور در لیگ ایتالیا جذابیت بیشتری به مسابقات ببخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *