میلان به دنبال مدافع برزیلی تاتنهام

میلان به دنبال جذب مدافع راست برزیلی باشگاه تاتنهام خواهد بود. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی میلان به دنبال مدافع برزیلی تاتنهام

مطابق خبر نشریه گاتزتا دلا اسپورت ایتالیا باشگاه میلان قصد دارد پست دفاع راست تیم خود را تقویت کند. از همین رو میلان می خواهد یک مدافع راست جدید خریداری کند و در کنار جستجوی خرید یک مهاجم تقویت دفاع نیز جزو اولویت های مدیریتی روسونری است. در این لیست مطمئنا امرسون رویال از تاتنهام حضور دارد که ارزش او کمی کمتر از ۲۰ میلیون یورو است. میلان چندین ماه است که امرسون رویال را دنبال می کند و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی گذشته نیز درباره او اطلاعاتی به دست آورده است. قرارداد امرسون رویال در سال ۲۰۲۶ با تیم لندنی تاتنهام به پایان می رسد.

امرسون رویال که از فوتبال برزیل راهی تیم بارسلونا شده بود پس از مدتی به شکل قرضی به تیم رئال بتیس پیوست و سپس از باشگاه بارسلونا جدا شد و به تیم تاتنهام پیوست‌. این بازیکن یکی از مهره های ثابت دعوت شده به اردوهای اخیر تیم ملی برزیل نیز بوده و در کنار دانیلو به عنوان دو مدافع راست ترکیب تیم ملی برزیل در اردوی سلسائو حضور داشته است.

میلان با توجه به مصدومیت های پرتعداد داویده کالابریا و افت محسوس الساندرو فلورنزی مجبور خواهد بود دفاع راست جدیدی را به تیم خود اضافه کند تا در فصل آینده دچار مشکل نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *