عذرخواهی وینیسیوس: این بار تقصیر من است!‏

وینیسیوس جونیور با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی از هواداران ‏برزیل عذرخواهی کرد و گفت حذف شدن سلسائو از کوپا آمه‌ریکا ‏تقصیر او است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

عذرخواهی وینیسیوس: این بار تقصیر من است!‏

رویای برزیل در کوپا آمه‌ریکا 2024 در ‏یک‌چهارم نهایی به پایان رسید. سلسائو در ضربات پنالتی مقابل ‏اروگوئه شکست خورد و با تورنمنت خداحافظی کرد. این برای تیمی ‏که خیلی‌ها آن را مدعی قهرمانی می‌دانستند ناامیدی بزرگی بود.

بعد از گذشت چند روز و در میان انتقادهای وحشتناک رسانه‌های ‏برزیلی، وینیسیوس جونیور که در بازی مقابل اروگوئه به دلیل ‏محرومیت حضور نداشت، سکوت خود را شکست و با انتشار متنی در ‏اینستاگرام از هواداران عذرخواهی کرد.

وینیسیوس خودش را به دلیل دریافت دو کارت زرد در بازی‌های قبلی ‏و محروم شدن از حضور در دیدار مقابل اروگوئه مقصر دانست و ‏نوشت: کوپا آمه‌ریکا تمام شد و حالا وقت فکر کردن است. باید ‏بدانیم چطور باید با شکست کنار بیاییم. ما حالا دوباره احساس ‏خشم داریم. من یک بار دیگر از بیرون زمین شاهد حذف تیم بودم، ‏ولی این بار تقصیر من بود. به خاطر این عذرخواهی می‌کنم. من بلدم ‏چطور به انتقادها گوش بدهم، حتی به سخت‌ترین انتقادها. باور ‏کنید، ما از درون تیم هم منتقد خودمان هستیم.

در ادامه متنی که وینیسیوس نوشته آمده است: سفر من در تیم ‏ملی خوشبختانه تازه آغاز شده و من و هم‌تیمی‌هایم در کنار یکدیگر ‏این فرصت را خواهیم داشت که تیم ملی را به جایگاهی برسانیم که ‏شایستگی‌اش را دارد. ما به قله برخواهیم گشت. دوست‌تان دارم. ما ‏همه با هم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *