رسمی: ستاره ایتالیایی گالاتاسرای به آتالانتا پیوست

باشگاه آتالانتا اعلام کرد نیوکولو زانیولو را از گالاتاسرای به صورت ‏قرضی با بند خرید دائمی در پایان فصل به خدمت گرفته است.‏ برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

نتایج زنده مسابقات ورزشی رسمی ستاره ایتالیایی گالاتاسرای به آتالانتا پیوست

نیکولو زانیولو، ستاره 24ساله ایتالیایی، فصل ‏گذشته را به صورت قرضی در استون‌ویلا سپری کرد و در لیگ برتر به ‏میدان رفت ولی او در روزهای گذشته به باشگاهش گالاتاسرای ‏برگشت و متوجه شد که گالا قصد ندارد فصل آینده هم او را در ‏ترکیب خود داشته باشد. ‏

آتالانتا از چند هفته پیش در حال مذاکره با گالاتاسرای بود تا زانیولو را ‏به خدمت بگیرد. این باشگاه ایتالیایی دقایقی پیش رسما اعلام کرد ‏که زانیولو به صورت قرضی به این باشگاه پیوسته است. ‏در بیانیه باشگاه آتالانتا چنین آمده است: “آتالانتا خوشحال است که ‏اعلام کند نیکولو زانیولو را با قرارداد قرضی به مدت یک فصل با بند ‏خرید دائمی به خدمت گرفته است. در صورتی که برخی شرط‌ها انجام ‏شود آتالانتا به صورت اتوماتیک او را در تابستان آینده دائمی خواهد ‏کرد”.

این مهاجم 25ساله تا حالا 94 بازی در سری آ (13 گل زده و 10 پاس ‏گل)، 25 بازی در لیگ برتر (2 گل زده)، 10 بازی در سوپرلیگ ترکیه (5 ‏گل زده)، 8 بازی در چمپیونزلیگ (2 گل زده)، 10 بازی در لیگ اروپا (3 ‏گل و 4 پاس گل) و 22 بازی در لیگ کنفرانس (7 گل زده) انجام داده ‏است. او در تیم ملی بزرگسالان ایتالیا هم 19 بازی انجام داده و 2 گل ‏به ثمر رسانده است. ‏

زانیولو فوتبالش را در آکادمی سالرنیتانا آغاز کرد و در تابستان 2017 به ‏اینتر پیوست. او در تیم زیر 19سال اینتر درخشید و یک سال بعد راهی ‏رم شد. او در دوران ژوزه مورینیو در رم مورد غضب واقع شده و به ‏صورت قرضی به گالاتاسرای پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *