آرژانتینی‌ها علیه اسپانیا: اول قهرمان بشوید، بعد بیائید!‏

بعد از جنجالی که کیلیان امباپه با مقایسه دشواری یورو و کوپا ‏آمه‌ریکا آغاز کرد مارکا در یک نظرسنجی نظر روزنامه‌نگاران آرژانتینی را ‏پرسید.‏ برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

آرژانتینی‌ها علیه اسپانیا: اول قهرمان بشوید، بعد بیائید!‏

جنجال درباره اینکه یورو رقابت سخت‌تری ‏است یا کوپا آمه‌ریکا را کیلیان امباپه آغاز کرد. وقتی امباپه گفت یورو ‏به مراتب سخت‌تر از کوپا است آرژانتینی‌ها به او واکنش نشان دادند ‏و تلویحا گفتند ستاره فرانسه هنوز از باخت در فینال جام جهانی قطر ‏در عذاب است و به این خاطر چنین حرفی می‌زند.

حالا که تیم ملی اسپانیا در نیمه‌نهایی یورو حضور دارد و به نظر ‏می‌رسد شانس زیادی برای قهرمانی در اروپا دارد، روزنامه اسپانیایی ‏مارکا به این جنجال دامن زد و از روزنامه‌نگاران آرژانتینی پرسید یورو ‏سخت‌تر است یا کوپا؟

روزنامه‌نگاران آرژانتینی نظراتی ابراز کردند که می‌شد حدس زد. برای ‏مثال راما، روزنامه‌نگار فاکس اسپورتس آرژانتین گفت: صد در صد ‏کوپا. اگر فوتبال بفهمید باید این را بدانید که کوپا به مراتب‌ سخت‌تر ‏است. اسکالونی خوب گفت که یک تیم اروپایی را دعوت کنید تا بیاید ‏و در کوپا بازی کند تا بفهمید دنیا دست کیست.

دیه‌گو مونرویگ از ای‌اس‌پی‌ان هم گفت: مارکا می‌خواهد بگوید ‏اسپانیا خیلی سخت‌تر از ما قهرمان می‌شود، نه؟ نه اینطور نیست. ‏مسیری که آرژانتین تا نیمه‌نهایی طی کرده از مسیر شما تا نیمه‌نهایی ‏یورو سخت‌تر بوده و اگر قهرمان بشویم به نظر من ارزش بیشتری ‏دارد. ‏

تنها روزنامه‌نگاری که در این مصاحبه‌ها با مارکا نظری متفاوت داشت ‏خرمان کارارا از بولا وی‌آی‌پی بود که گفت: اگر سطح فنی و قدرت ‏تیمها در هر دو تورنمنت را بی‌طرفانه بررسی کنیم به نظر من یورو ‏رقابت سخت‌تر و پیچیده‌تری است. ‏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *