چهار هدف غیرممکن پی‌ اس‌ جی در آخرین هفته نقل و انتقالات

در فاصله یک هفته تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، پی اس جی هنوز نتوانسته ترکیبش را تکمیل کند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

چهار هدف غیرممکن پی‌ اس‌ جی در آخرین هفته نقل و انتقالات

پی اس جی سعی کرده که با خروج برخی مازادها جا را برای چهره های جدید خالی کند. کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی در کنفرانس مطبوعاتی خود از سه خرید صحبت کرده است اما در حال حاضر به نظر می رسد که پی اس جی چهار گزینه را برای پر کردن این سه جای خالی زیر نظر دارد که خرید هر کدام از آنها کاملا دشوار و غیرممکن است.

یکی از گزینه های رویایی آنها برناردو سیلوا هافبک پرتغالی است اما پیشنهاد 70 میلیونی پاریسی ها توسط منچسترسیتی رد شده است. برناردو مشکلی با ترک تیم انگلیسی ندارد اما نمی خواهد با مدیران این تیم درگیر شود و ترجیح می دهد که با آرامش جدا شود. سیتی به نظر می رسد که ترکیب خود را برای فصل آینده بسته و تمایلی به فروش برناردو ندارد.

اشکرینیار و فابیان دو گزینه دیگر پی اس جی هستند. جذب اولی تقریبا غیرممکن است چرا که اینتر قیمت را از 70 میلیون یورو پایین نمی آورد و پیشنهاد پی اس جی حداکثر 50 میلیون یوروست. در مورد فابیان نیز هر چند که در هفته های اخیر از لیست ناپولی خط خورده و با پی اس جی به توافق شخصی رسیده اما تیم ایتالیایی منتظر پیشنهادی مناسب است. گزینه دیگر پی اس جی هم مارکوس رشفورد مهاجم منچستریونایتد است که درخشش این بازیکن مقابل لیورپول باعث شده تا شیاطین سرخ به فروش وی فکر نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *