کان: بایرن مونیخ مهاجم دیگری جذب نمی‌کند

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ تأیید کرد که این باشگاه در تابستان جاری مهاجم دیگری به خدمت نخواهد گرفت. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

کان: بایرن مونیخ مهاجم دیگری جذب نمی‌کند

باشگاه بایرن مونیخ که در این تابستان بعد از کش‌وقوس‌های فراوان با جدایی روبرت لواندوفسکی دومین گلزن تاریخ خود موافقت کرد، پس از به خدمت گرفتن سادیو مانه 30 ساله و ماتیس تِل 17 ساله برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت یولیان ناگلسمان، دیگر قصدی برای اضافه کردن مهاجمی جدید به ترکیب سرخپوشان مونیخی ندارد.

اولیور کان در گفت‌وگو با نشریه آلمانی «بیلد» ضمن تأیید این موضوع که باشگاه بایرن در این تابستان دیگر مهاجمی به خدمت نخواهد گرفت، گفت: ما در باشگاه بحثی برای خرید مهاجم دیگری نکرده‌ایم. شما در بازی‌های اخیر دیدید که ما در خط حمله چه گزینه‌هایی داشتیم و چه ترکیب‌های متفاوتی در خط حمله‌مان به میدان رفتند. اینکه ما چقدر فوتبالیست خوب در ترکیب‌مان داریم، واقعاً سورپرایز کننده است.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونخ تصریح کرد: ما با بازیکنان سرعتی زیادی که داریم، می‌توانیم به بازی‌مان سرعت ببخشیم. ما در تیم فعلی گزینه‌هایی در خط حمله داریم. زیرکزی، چوپوموتینگ و ماتیس تِل جوان اینجا در ترکیب هستند و در حال حاضر عالی تمرین می‌کنند.

در هفته‌های اخیر شایعه شده بود کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره 37 ساله منچستریونایتد در رادار باشگاه بایرن مونیخ به منظور جانشینی لواندوفسکی قرار دارد اما این باشگاه آلمانی این شایعه را رد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *