انتقاد از بازیکنان منچسترسیتی به دلیل خودداری از دریافت مدال نایب قهرمانی

بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال منچسترسیتی به دلیل خودداری از دریافت مدال نایب قهرمانی شان در جام خیریه مورد انتقادات فراوانی واقع شده اند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

انتقاد از بازیکنان منچسترسیتی به دلیل خودداری از دریافت مدال نایب قهرمانی

تحمل اولین ناکامی فصل با قبول شکست 3 بر یک مقابل لیورپول در جام خیریه برای اعضای تیم فوتبال منچسترسیتی آن‌قدر سخت بود که آنها حتی حاضر شدند که در پایان بازی در مراسم اهدای مدال‌ها شرکت و مدال نایب قهرمانی‌شان را دریافت کنند.

این تصمیم اعضای تیم قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است به خصوص که همین تیم و طرفدارانش سال 2019 که آبی‌پوشان شهر منچستر، همه جام‌ها داخلی را بردند، از جام خیریه نیز به عنوان یک افتخار بزرگ یاد می‌کردند اما اکنون آن را در حد یک بازی دوستانه تلقی کردند که ارزش دریافت مدال نایب قهرمانی‌اش را ندارد.

طبق گزارش شبکه ITV انگلیس، تیم تحت هدایت پپ گواردیولا بعد از بازی در حالی که مدال‌های نایب قهرمانی آماده اهدا به اعضای آن بود، حاضر نشدند آن را دریافت کنند و ترجیح دادند که فقط لیورپولی‌ها را برای بالای سر بردن جام تشویق کنند.

در همین حال صفحه توئیتر شبکه ITV به نقل از گواردیولا نوشته است که اعضای منچسترسیتی به طور کلی از قبول مدال نایب قهرمانی خودداری نکرده‌اند. گورادیولا در پاسخ به خبرنگار این شبکه که از او پرسید؛ آیا او و بازیکنانش مدال‌های خود را قبول نمی‌کنند، پاسخ داد: «البته که قبول می‌کنیم. ما مدال‌های‌مان را در رختکن می‌گیریم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *