مانه پس از کسب اولین جامش با بایرن مونیخ: به دنبال کسب جام‌ های بیشتر هستم

مهاجم سنگالی تیم فوتبال بایرن مونیخ به قهرمانی باواریایی ها در سوپرجام آلمان واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

مانه پس از کسب اولین جامش با بایرن مونیخ: به دنبال کسب جام‌ های بیشتر هستم

سادیو مانه که پس از 6 فصل حضور در لیورپول از این تیم جدا و در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری با قراردادی سه ساله به بایرن مونیخ پیوست، شب گذشته (شنبه) در برتری 5 بر 3 این تیم مقابل لایپزیگ در سوپرجام آلمان، اولین گلش را برای باوایایی‌ها به ثمر رساند و اولین جام را هم با این تیم به دست آورد.

مانه 30 ساله پس از این بازی گفت: خوشحالم که اولین گلم را برای بایرن مونیخ به ثمر رساندم. این رؤیای من بود و به دنبال کسب جام‌های بیشتر با این تیم هستم. در صحنه گل هم سرژ گنابری پاس خوبی داد و ما در تمرین روی این نوع گلزنی تمرین کرده بودیم. وقتی گنابری صاحب توپ می‌شود، من باید در محوطه جریمه باشم. در آن لحظه می‌دانستم که آن پاس را از جانب سرژ دریافت خواهم کرد.

وی ادامه داد: واقعاً بابت بودن در این باشگاه فوق‌العاده خوشحالم. این افتخاری برای من است که در این تیم هستم و از این بابت خیلی خوشحالم. به آینده نگاه می‌کنم و باید بهتر از این کار کنیم و پس از آن می‌توانیم جام‌های بیشتری به دست بیاوریم.

وی همچنین در تمجید از دو هم‌تیمی جوانش اظهار داشت: آلفونسو دیویس پسر فوق‌العاده‌ای است. او یکی از هم‌تیمی‌های مورد علاقه‌ام است. باید بگویم کل تیم شگفت‌انگیز است. در مورد جمال موسیالا هم باید بگویم که او عجب بازیکنی است، از دید من او بهترین بازیکن زمین بود.

یولیان ناگلسمان هم که سومین قهرمانی‌اش را به عنوان سرمربی بایرن مونیخ تجربه کرد، پس از این بازی در تمجید از مهاجم سنگالی‌اش گفت: مانه فروتن است و در زمین به هم‌تیمی‌هایش کمک زیادی می‌کند. او شخصیت خارق‌العاده‌ای دارد. سادیو در این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت. به طور خلاصه می‌توانم بگویم که مانه انسانی فوق‌العاده و بازیکن برجسته‌ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *