امباپه: بنزما بخت اول کسب توپ طلا است

ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن معتقد است که هموطنش که فصل فوق العاده ای را در رئال مادرید سپری کرد، بخت اول کسب توپ طلا است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

امباپه: بنزما بخت اول کسب توپ طلا است

کیلیان امباپه که یکی از 30 کاندیدای کسب توپ طلای «فرانسه» در سال 2022 است، در گفت‌وگو با مجله «فرانس فوتبال» که از سال 1956 تاکنون هر سال اقدام به معرفی بهترین بازیکن جهان می‌کند، گفت: سه کاندیدای مورد نظر من برای کسب توپ طلا؟ مایلم بگویم کریم بنزما، خودم و سادیو مانه.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا به هنگام تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن به توپ طلا فکر می‌کردی؟»، اظهار داشت: بله البته که فکر می‌کردم. رئال مادرید ماشینِ توپ طلا (اشاره به تأثیر این تیم در رسیدن بازیکنان به توپ طلا) است، اما مهمترین چیز زمین بازی است و من معتقدم که می‌توانم در پاری‌سن‌ژرمن به این جایزه برسم.

ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا کریم بنزما بخت اول کسب توپ طلا است؟»، خاطرنشان کرد: البته که او بخت اول کسب توپ طلاست. کریم فصل گذشته، بهترین فصل زندگی‌اش را داشت. (باخنده) اگر جای بنزما بودم و امسال هم این جایزه را نمی‌بردم، دیگر به این جایزه فکر نمی‌کردم!

توپ طلای «فرانس فوتبال» در تاریخ 17 اکتبر (25 مهر) در مراسمی در شهر پاریس اهدا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *