ورمزیار: استقلال با ادامه این روند در آینده دچار مشکل می‌شود ۱۰ مهاجم دیگر هم بگیرید، باید آنها را تغذیه کنید

پیشکسوت استقلال معتقد است آبی پوشان در صورت ارائه نمایشی مانند دیدار با سپاهان دچار مشکل خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ورمزیار: استقلال با ادامه این روند در آینده دچار مشکل می‌شود ۱۰ مهاجم دیگر هم بگیرید، باید آنها را تغذیه کنید

صادق ورمزیار درباره شکست استقلال مقابل سپاهان اصفهان در هفته اول لیگ برتر فوتبال، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بازی از دقیقه یک تا 90 بی‌کیفیت بود و این مشکل همیشه در اولین مسابقه وجود دارد. دیدارهای نخست همیشه خطرناک و رقبا در این بازی‌ها ناشناخته هستند. وقتی تیم در اولین دیدار نتیجه نمی‌گیرد، وارد استرس می‌شود و کار دشواری در بازی‌های بعدی دارد.

وی در مورد موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای که استقلال در نیمه اول به دست آورد، اظهار داشت: هر دو تیم پنج هافبک داشتند و حریف را پرس می‌کردند. این اتفاق گاهی از یک‌سوم دفاعی رقیب و گاهی از نیمه زمین رخ می‌داد. آنها موقعیتی ایجاد نکردند و تنها فرصت نیمه اول، ضربه ایستگاهی سپاهان بود که احمدزاده در ادامه ضربه خطرناکی به سمت دروازه استقلال زد. تیم‌ها زمانی که مالک توپ بودند، در زمین خودشان دفاع می‌کردند و بازی به‌صورت فیزیکی دنبال می‌شد.

پیشکسوت استقلال در مورد شکننده بودن دفاع آبی‌پوشان برخلاف لیگ بیست‌ویکم تصریح کرد: استقلال نسبت به سال گذشته تغییر زیادی نکرده است، اما تیم‌های دیگر خودشان را تقویت کرده‌اند و ضعف‌های خود را پوشش داده‌اند. این استقلال اصلاً پازل کاملی نیست و اگر تیمِ ساپینتو بخواهد در هفته‌های آینده به همین شکل بازی کند، دچار مشکل می‌شود. امیدوارم بازیکنان در دیدارهای بعدی جبران کند.

ورمزیار درباره اعتراض‌های فراوان ریکاردو ساپینتو به قضاوت بیژن حیدری خاطرنشان کرد: خیلی زود است که بخواهیم درباره او صحبت کنیم. من قِلِق مربیگری و کار ساپینتو را نمی‌دانم، اما شاید این کارها (اعتراض‌ها) به بازیکنان استرس بدهد.

وی راجع به جذب مهدی قایدی و اینکه به نظر می‌رسد استقلال در پُست‌های مختلف توازن ندارد، بیان کرد: امیدوارم وضعیت تیم با آمدن قایدی بهتر شود، اما کوین یامگا هیچ‌وقت نمی‌تواند به‌عنوان پیستون راست بازی کند. به نظرم رضا میرزایی برای آن پست (دفاع راست) خیلی کامل نیست و بازیکنی تدافعی نبود. اعتقاد دارم هافبک‌ها و مدافعان استقلال باید با تمرکز بیشتری بازی کنند.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه مهاجم باید توسط هافبک‌ها و وینگرها تغذیه شود، اظهار داشت: اگر شما 10 مهاجم دیگر هم بگیرید، باید بدانید که این مهاجمان باید تغذیه شوند. آیا استقلال کسی را دارد که وسط زمین میدان‌داری کند؟ به نظرم استقلال باید به دنبال چنین بازیکنی باشد. ما در نیمه اول اصلاً سجاد شهباززاده را ندیدیم و او اصلاً تغذیه نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *