امتیاز شهر خودرو رسماً‌ واگذار شد

باشگاهی در استان خراسان رضوی، امتیاز لیگ یکی باشگاه شهر خودرو را در اختیار گرفت. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

امتیاز شهر خودرو رسماً‌ واگذار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مشهد در لیگ برتر فوتبال فصل گذشته درگیر مشکلات مالکیتی بود و حتی مشخص نبود نام این تیم پدیده است یا شهر خودرو. این باشگاه لیگ بیست‌ویکم را با نام شهر خودرو و تحت مالکیت فرهاد حمیداوی آغاز کرد، اما باشگاه موقتاً به اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال خراسان رضوی واگذار شد. دادگاه سپس رأی به بازگشت شهر خودرو به حمیداوی داد.

سقوط این تیم، زمزمه‌هایی مبنی بر واگذاری امتیاز را در پی داشت و حتی مدیرعامل باشگاه گفت ممکن است شهر خودرو منحل شود. با این حال مجموعه امید وحدت خراسان، مذاکراتی را با مسئولان شهر خودرو دنبال کردند و با آنها برای در اختیار گرفتن سهمیه لیگ یکی خراسان رضوی به توافق رسیدند.

روابط عمومی باشگاه امید وحدت در اطلاعیه‌ای نوشت: «در توافقات صورت‌گرفته میان مدیران باشگاه امید وحدت خراسان و مدیران باشگاه شهر خودرو و با نظر مالک محترم باشگاه شهر خودرو جناب آقای حمیداوی، امتیاز این تیم داخل استان ماندگار و به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شد.

تیم فوتبال شهر خودرو , لیگ دسته اول فوتبال ,

همچنین با مساعدت دکتر حمیداوی تا انجام امور حسابرسی و نقل‌و‌انتقال کامل، تیم با نام شهرخودرو در مسابقات شرکت می‌کند و بعد از انجام امور اداری، به امید وحدت تغییر نام می‌دهد».

محسن بنگر چندی پیش هدایت تیم امید وحدت را بر عهده گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *