رأفت: هواداران نباید زحمات هاشمی‌ نسب برای پرسپولیس را فراموش کنند/ فولاد دونده بود و به خواسته‌ اش رسید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از هواداران این تیم خواست که گل های حساس مربی فعلی فولاد برای سرخپوشان را فراموش نکنند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

رأفت: هواداران نباید زحمات هاشمی‌ نسب برای پرسپولیس را فراموش کنند/ فولاد دونده بود و به خواسته‌ اش رسید

پایان رأفت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره توقف خانگی پرسپولیس و از دست دادن دو امتیاز مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: طبیعی است که هواداران پرسپولیس انتظار برد تیم‌شان را داشته باشند و قطعاً این نتیجه باب میل آنها نبود. فولاد فوق‌العاده دونده و سخت‌کوش ظاهر شد و اجازه بازیسازی به حریف را نمی‌داد. پرسپولیس در ایجاد موقعیت گلزنی، موفقیت همیشگی را نداشت و بازی مساوی شد تا فولاد به خواسته‌اش برسد.

وی کسب دو امتیاز، آنهم بدون گل زده را اتفاقی ناخوشایند برای پرسپولیس دانست و به تسنیم گفت: تیم در زمینه بازیکن و کادر فنی با تغییراتی مواجه شده است و به زمان نیاز دارد. هواداران هم باید صبر و حوصله بیشتری به خرج بدهند تا به بازیکنان استرس وارد نشود. قطعاً پرسپولیس می‌تواند نتایج لازم را در بازی‌های آینده بگیرد و امیدوارم شرایط با اضافه شدن مهاجم خارجی و تدابیر کادر فنی تغییر کند.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد چالش هواداران پرسپولیس با مهدی هاشمی‌نسب و فحاشی به او تصریح کرد: نمی‌دانم چه مسائلی در ورزشگاه ایجاد شد. با این حال باید بگویم من با هاشمی‌نسب همبازی بودم و زندگی کردم. مهدی پسر خوش‌قلب و مهربانی است و در پرسپولیس چهار گل به استقلال زد. او گل‌های حساس دیگری هم به ثمر رساند و سپس تصمیم گرفت به تیم رقیب برود.

«هواداران نباید زحمات هاشمی‌نسب برای پرسپولیس را فراموش کنند.»، رأفت ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: آنها باید حرمت بازیکنان سابق پرسپولیس را نگه دارند و نباید به حواشی دامن بزنند. پرسپولیس فصلی سخت و حساس در پیش دارد و هواداران باید به تیم آرامش بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *