کاسمیرو چندمین بازیکن پردرآمد منچستریونایتد می‌شود؟ + عکس

ستاره برزیلی رئال مادرید با پیوستن به منچستریونایتد در رده های بالای فهرست پردرآمدترین بازیکنان تیم انگلیسی قرار می گیرد. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

کاسمیرو چندمین بازیکن پردرآمد منچستریونایتد می‌شود؟ + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شمارش معکوس برای انعقاد رسمی قرارداد میان کاسمیرو و باشگاه منچستریونایتد آغاز شده است، قراردادی 4 ساله با امکان تمدید برای سال پنجم که به موجب آن 70 میلیون یورو به حساب رئال مادرید واریز می‌شود و ماهانه 350 هزار پوند به جیب بازیکن.

کاسمیروی 30 ساله که پس از 9 سال حضور در رئال مادرید به منچستریونایتد می‌رود، با این قرارداد سومین بازیکن پردرآمد در میان شاگردان اریک تن‌هاخ می‌شود و از نظر رقم حقوق تنها از هم‌تیمی سابقش کریستیانو رونالدو و دروازه‌بان اسپانیایی تیم داوید دخه‌آ قرار می‌گیرد.

در حالی که حقوق سالانه کاسمیرو 18.2 میلیون یورو می‌شود، حقوق سالانه رونالدو 25 میلیون یورو و برای دخه‌آ 19.5 میلیون یورو در سال است. حقوق کاسمیرو در منچستریونایتد نزدیک به دو برابر حقوقی است که او از رئال مادرید می‌گرفت.

در ادامه این لیست، جیدون سانچو (18.2)، رافائل واران (17.7)، آنتونی مارسیال (13)، برونو فرناندز (12.5)، مارکوس رشفورد (10.4)، هری مگوایر (9.9) و کریستین اریکسن (7.8) نفرات چهارم و دهم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *