ماجرای ادعای غیرمجاز بودن بازیکنان جدید ذوب‌ آهن چیست؟ آیا بازی با پرسپولیس و تراکتور ۳ بر صفر می‌شود؟

بازیکن سابق ذوب آهن مدعی است پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه به دلیل شکایت او بسته بوده و ثبت قرارداد بازیکنان جدید غیرقانونی بوده است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

ماجرای ادعای غیرمجاز بودن بازیکنان جدید ذوب‌ آهن چیست؟ آیا بازی با پرسپولیس و تراکتور ۳ بر صفر می‌شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدباقر صادقی دروازه‌بان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکایت از این باشگاه بابت دریافت مطالبات خود، در آذر ماه سال گذشته با حکم کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال باشگاه اصفهانی را به پرداخت یک میلیارد و 120 میلیون تومان محکوم کرد.

این بازیکن اکنون با گذشت حدود هشت ماه از رأی صادره از سوی کمیته وضعیت، مدعی شده است پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه ذوب‌آهن به دلیل شکایت او بسته بوده و ثبت قراردادهای این باشگاه در فصل جاری غیرقانونی است و به همین دلیل نیز نتیجه دیدارهای این تیم مقابل پرسپولیس – تراکتور در هفته‌های اول و دوم لیگ برتر می‌تواند به نفع رقبا تغییر یابد.

در همین زمینه پیگیری‌ خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد باشگاه ذوب‌آهن اصفهان پس از صدور رأی کمیته وضعیت، در مدت قانونی اعتراض خود به این رأی ثبت کرده و به همین دلیل پرونده شکایت صادقی از باشگاه اصفهانی در کمیته استیناف باز است و هنوز رأی نهایی در این پرونده صادر نشده است.

کمیته وضعیت نیز به همین دلیل اجازه ثبت قرارداد بازیکنان ذوب‌آهن را صادر کرده است و تا زمان صدور رأی قطعی از سوی کمیته استیناف، این باشگاه مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان خود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *