جهانبخش در رادار باشگاه اوترخت

بال ایرانی تیم فوتبال فاینورد مورد توجه یک باشگاه هلندی دیگر قرار گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

جهانبخش در رادار باشگاه اوترخت

علیرضا جهانبخش که جایگاهش در ترکیب اصلی فاینورد تضمین شده نیست و دو سال دیگر هم با این باشگاه قرارداد دارد، مورد توجه یک تیم هلندی دیگر قرار گرفته است. بر اساس گزارش سایت هلندی «1908.nl»؛ علیرضا جهانبخش مورد توجه باشگاه اوترخت قرار گرفته اما باشگاه فاینورد هنوز پیشنهادی از جانب این باشگاه هلندی دریافت نکرده است.

طبق این گزارش؛ جهانبخش 29 ساله دورنمای خوبی در فاینورد ندارد، جایی که باید به ترتیب جاوایرو دیلروسون، پاتریک والمارک و اوساما ادریسی را جلوی خود تحمل کند.هنک فریزر سرمربی اوترخت از پیوستن جهانبخش به این تیم استقبال می‌کند. باید دید که آیا واقعاً این انتقال عملی می‌شود یا خیر!

جهانبخش در گذشته در تیم‌های اِن‌ای‌سی نایمخن و AZ آلکمار در زمین‌های هلند غوغایی به پا کرده بود و در سومین فصل حضورش در AZ آلکمار حتی بهترین گلزن مسابقات اردویژه لقب گرفت و در پایان همان فصل راهی برایتون منتقل شد، اما در انگلیس به سختی فرصت بازی پیدا کرد. جهانبخش تابستان گذشته فاینورد را به امید احیای دوران حرفه‌ای خود انتخاب کرد، اما هرگز به فرم و شکل قدیمی خود نزدیک نشد.

آرنه اسلات سرمربی فاینورد با وجود دیلروسون، والمارک، ادریسی و به زودی پایکسائوی برزیلی گزینه‌های زیادی در در پست بال دارد. ملی‌پوش ایرانی در بازی فاینورد مقابل تیم‌های ویتسه و هیرنوین بازیکن تعویضی بود.

علیرضا جهانبخش تاکنون در 43 بازی برای فاینورد به میدان رفته و آمار هشت گل‌زده و چهار پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *