شیری: سپاهان تیم خوبی است ولی ترسی از آنها نداریم

کاپیتان تیم فوتبال نساجی به این نکته اذعان کرد که آنها کار سختی در مصاف با سپاهان پیش رو خواهند داشت، اما گفت شاگردان مطهری ترسی از رویارویی با این تیم ندارند. برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

شیری: سپاهان تیم خوبی است ولی ترسی از آنها نداریم

درباره تساوی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: معمولاً بازی اول سختی‌های خاص خودش را دارد، چون تیم‌ها از هم شناخت ندارند. می‌دانستیم مس تیم خوبی است و بازی آسانی در پیش نخواهیم داشت، در مجموع هم فوتبال بدی بازی نکردیم و با وجود اینکه دنبال برد بودیم در نهایت بازی مساوی شد که فکر می‌کنم نتیجه هم عادلانه بود.

شیری که اولین گل نساجی در این فصل را از روی نقظه پنالتی به ثمر رساند، تصریح کرد: گل زدن من نتیجه زحمات بازیکنان است و تلاش همه ما این است که نساجی نتیجه بگیرد. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم برای تیمم گل بزنم، ولی برد نساجی از هر چیزی مهمتر است.

کاپیتان نساجی در مورد بازی هفته دوم تیمش برابر سپاهان تصریح کرد: آنها امسال با جذب چند بازیکن خوب و آوردن یک مربی باتجربه، قوی‌تر شده‌اند. سپاهان در هفته اول با شکست دادن استقلال در ورزشگاه آزادی نشان داد که مدعی قهرمانی است و در بازی با ما هم قطعاً دنبال برد خواهد بود. با این حال ترسی از سپاهان نداریم و در این چند سال همیشه مقابل تیم‌های مدعی نمایش خوبی داشته‌ایم. امیدوارم در این بازی هم امتیاز بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *