سرمربی ‌خارجی‌ استقلال خوزستان امروز معرفی می‌شود؟

باشگاه استقلال خوزستان همچنان در حال بررسی گزینه های مدنظر خارجی برای سرمربیگری این تیم است.برای ادامه مطلب با سایت نتایج زنده مسابقات ورزشی همراه باشید.

در حالی که مسئولان باشگاه استقلال خوزستان پیش از عنوان کرده بودند، سرمربی جدید این تیم دوم تیرماه از بین گزینه های خارجی مدنظر انتخاب می شود، اما با گذشت ۱۰ روز هنوز خبری از معرفی سرمربی تیم نیست.

البته استقلالی‌ها که با جدیت به دنبال جذب سرمربی خارجی هستند، طی روزهای گذشته امیر خلیفه اصل که قرار است به عنوان مربی در این تیم مشغول به فعالیت شود را به همراه نفرات دیگر راهی ترکیه کرد تا با یکی از گزینه های مدنظر رو در رو مذاکره شود، اما هنوز با این مربی توافقی حاصل نشده است. هر چند احتمال معرفی سرمربی جدید آبی پوشان خوزستانی امروز نیز وجود دارد.

دیروز کیوان بابادی، مدیرعامل استقلال خوزستان در صحبت‌های خود گفته بود که مربی جدید و اروپایی تیم تا ساعت 10 شب گذشته معرفی خواهد شد، اما این اتفاق رخ نداد.

همچنین جواد آقایی‌پور که فصل گذشته ستاره تیم پورموسوی بود و در یک ماه اخیر مشتریان زیادی داشت و حتی تا آستانه عقد قرارداد با اورنبرگ روسیه نیز پیش رفت، در نهایت با پرداخت مبلغی بالا از سوی مدیران استقلال تهران، قرار است در لیگ بیست و چهارم برای این تیم به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *